Як перекинути файл з комп'ютера на комп'ютер.

До тих пір, поки інтернет не став загальнодоступним, перенести файли з одного комп'ютера на інший можна було за допомогою флеш-карт . Зараз в арсеналі користувача з'явилася величезна кількість ресурсів. Це і спеціальні сайти, і електронна пошта, і програми для комунікації подібні skype і icq.
Вам знадобиться
  • - карта пам'яті (флешка);
  • - програма skype і icq;
  • - електронний ящик на одному з поштових серверів;
  • - профіль зареєстрованого користувача на сайті-торренте.
Інструкція
1
Щоб перекинути файли з одного комп'ютера на інший без допомоги інтернету, використовуйте карти пам'яті (флешки). Вони вміщують різний обсяг інформації - від 256 Мб до 10 Гб. Для цього вставте карту в спеціальний роз'єм на передній або задній панелі системного блоку.
2
Знайдіть на робочому столі папку «Мій комп'ютер» і відкрийте її. Виберіть іконку «Сумний носій». Наведіть курсор і натисніть праву кнопку миші. Потім перетягніть потрібний файл на карту пам'яті. Після того, як передача закінчиться, знайдіть на панелі робочого стола іконку «Безпечне вилучення пристрою». Натисніть на неї і завершите роботу флешки. Після цього її можна виймати з роз'єму системного блоку.
3
Для передачі файлів через інтернет скористайтеся електронною пересиланням. Зайдіть в свою поштову скриньку і створіть нове повідомлення. Вкажіть адресата. Натисніть кнопку «Прикріпити». Відкриється меню, в якому необхідно вибрати потрібну папку і файл. Клікніть на нього. Якщо обсяг інформації невеликий, він буде відразу відправлений. Якщо перевищує 20-30 Мб, ресурс автоматично закачає його на сервер і створить посилання, яка і з'явиться в листі. Людина, якій адресовано повідомлення, клікнувши на неї, зможе завантажити файл на свій комп'ютер.
4
Крім електронної пошти можна використовувати всілякі програми типу skype і icq. Щоб відправити файл, просто перетягніть його в поле переписки. Щоб його отримати, адресат повинен натиснути на кнопку «Прийняти». Єдиний мінус такої передачі - повільна швидкість. Інформація скачується з комп'ютера на комп'ютер не так швидко, як по електронній пошті.
5
Щоб передати об'ємні файли - фільми, ігри, програми - скористайтеся спеціально створеними сайтами - торрентами. Для цього реєструйтеся на одному з них, щоб отримати доступ до вивантаження інформації. Закачайте файл на сервер. Йому буде присвоєно номер. Цей номер повідомте одержувачу, або просто відправте посилання на файл.