Як очистити жорсткий диск на комп'ютері.

Своєчасна очищення жорсткого диска персонального комп'ютера дозволяє не тільки вивільнити трохи вільного місця, але і підвищити продуктивність операційної системи. Наявність великої кількість незайнятого простору іноді підвищує швидкість запису інформації на вінчестер.
Вам знадобиться
  • - Smart Defrag;
  • - CCleaner.
Інструкція
1
Скористайтеся засобами системи Windows для видалення зайвих файлів з системного розділу вінчестера. Відкрийте меню «Мій комп'ютер» і знайдіть іконку локального диска C. Клацніть по ній правою кнопкою миші і виберіть пункт «Властивості».
2
Тепер натисніть кнопку «Очищення диска» і почекайте, поки система підготує список файлів для видалення. Після запуску нового меню відкрийте вкладку «Додатково». Натисніть кнопку «Очистити», що відноситься до меню «Програми та засоби». Виділіть непотрібну програму і натисніть кнопку «Деінсталювати».
3
Аналогічним чином видаліть інші програми і утиліти. Поверніться в меню «Очищення диска» та натисніть кнопку Ok. У новому вікні виберіть пункт "Видалити файли».
4
Самостійно знайдіть і видаліть невикористовувані файли. Це можуть бути різні музичні треки, відеозапису та будь-які документи.
5
Оптимізуйте роботу жорсткого диска за допомогою програми Smart Defrag. Встановіть цю утиліту і запустіть її. Відкрийте меню "Додаткові налаштування" і активуйте пункт «Пропустити файли більше». У спадаючому меню виберіть 50 Мбайт.
6
Тепер поверніться в головне меню програми, виділіть всі локальні диски та натисніть кнопку «Дефрагментація і оптимізація». Дочекайтеся завершення роботи утиліти.
7
Встановіть програму CCleaner. Запустіть її і відкрийте вкладку «Реєстр». Натисніть кнопку «Пошук проблем». Після підготовки невірних ключів реєстру натисніть кнопку «Виправити».
8
Перейдіть в меню «Сервис» і виберіть пункт «Стирання диска». У першій графі виберіть пункт «Тільки вільне місце». У полі «Безпека» вкажіть параметр «Проста перезапис». Виділіть системний розділ диска та натисніть кнопку «Стерти». Дочекайтеся завершення роботи програми і перезавантажте комп'ютер.