Як відновити роботу Windows XP.

Рано чи пізно будь-який з користувачів стикається з проблемою нестабільної роботи операційної системи Windows XP. Часто в таких ситуаціях багато перевстановлюють ОС. А адже замість цього можна просто відновити її нормальну роботу .
Вам знадобиться
  • - завантажувальний диск з операційною системою Windows ХР.
Інструкція
1
Один з основних способів відновлення роботи операційної системи - це використання так званої консолі відновлення. Для роботи вам буде потрібно завантажувальний диск з операційною системою Windows ХР. Вставте диск в оптичний привід комп'ютера. Перезавантажте ПК.
2
Відразу ж після перезавантаження, як тільки комп'ютер почне запускатися, натисніть F8. В основному, саме за допомогою цієї клавіші можна відкрити BOOT-меню. Якщо за допомогою F8 вам не вдалося зайти в BOOT-меню, спробуйте інші F-клавіші.
3
Далі в BOOT виберіть ваш оптичний привід і натисніть Enter. Зачекайте кілька секунд, поки диск розкрутиться, і натисніть будь-яку клавішу. Після цього почнеться завантаження файлів. По її закінченні виникне діалогове вікно «Установка Windows ХР». Натисніть клавішу R.
4
Відкриється консоль відновлення. Вам потрібно вибрати каталог операційної системи, яка буде відновлюватися. За умовчанням це каталог C: WINDOWS. Виберіть його і натисніть Enter. З'явиться повідомлення про те, що потрібно ввести пароль адміністратора. Якщо ви не встановлювали пароль, то просто натисніть Enter.
5
Потім введіть Fixboot, після чого натисніть клавішу Enter. Виникне повідомлення про перезапису завантажувального сектора, натисніть клавішу Y і дочекайтеся завершення процесу. З'явиться повідомлення про те, що новий завантажувальний сектор записаний.
6
Тепер введіть команду Fixmbr і підтвердження. Потім натисніть клавішу Y. Ви побачите повідомлення про те, що створена нова завантажувальний запис.
7
Після цього введіть команду Exit. Комп'ютер перезавантажиться. Наступне включення ПК відбуватиметься в нормальному режимі. На цьому процедура відновлення завершена. У більшості випадків за допомогою такого способу вдається повністю відновити нормальну роботу операційної системи Windows ХР.