Як налаштувати швидкодію комп'ютера.

Для забезпечення стабільної роботи персональних комп'ютерів, їх необхідно правильно налаштувати і періодично обслуговувати. Для повноцінної оптимізації ПК з метою підвищення його швидкодії можна використовувати безліч різних методів.
Вам знадобиться
  • - Smart Defrag;
  • - Advanced System Care.
Інструкція
1
Якщо на вашому комп'ютері встановлена операційна система Windows, почніть з відключення невикористовуваних компонентів даної ОС. Відкрийте панель управління і знайдіть меню «Адміністрування». Перейдіть в підменю «Служби».
2
Знайдіть активну службу, яка не потрібна вам для роботи з пристроєм. Клацніть по її назві правою кнопкою миші і відкрийте властивості служби. Перейдіть у вкладку «Загальні» і знайдіть пункт «Тип запуску».
3
Виберіть у спадаючому меню параметр «Відключено» та натисніть кнопку «Застосувати». Вимкніть всі інші непотрібні компоненти системи, використовуючи описаний алгоритм. Перезавантажте комп'ютер після відключення обраних служб.
4
Відкрийте список локальних дисків (меню «Мій комп'ютер»). Перейдіть до властивостей будь-якого розділу і відкрийте вкладку «Загальні» і знайдіть пункт «Дозволити індексувати вміст файлів». Деактивуйте цю функцію, знявши відповідну галочку.
5
Натисніть кнопку «Застосувати» і виберіть пункт «Для всіх вкладених підкаталогів і файлів». Зачекайте, поки система змінить параметри роботи з обраним розділом. Аналогічним чином відключіть індексування для інших томів.
6
Встановіть програму Smart Defrag. Запустіть її і відкрийте меню налаштувань. Активуйте пункт «Пропустити файли розміром більше» і виберіть параметр «100 Мбайт».
7
Поверніться в головне меню програми, виділіть всі доступні локальні диски та натисніть кнопку «Дефрагментація і оптимізація». Виконуйте цю процедуру хоча б раз на два тижні.
8
Встановіть програму Advanced System Care. Запустіть її і активуйте процес автоматичної оптимізації параметрів системи. Після його завершення відкрийте меню «Програми». Виберіть пункт «Оперативна пам'ять».
9
Натисніть кнопку «Вперед». У спадаючому меню вкажіть параметр «Глибоке очищення». Перезавантажте комп'ютер після виконання описаних дій.