Як додати логічний диск.

Процедура створення, або додавання, нового логічного диска або розділу існуючого томи на комп'ютері, що працює під управлінням ОС Windows, відноситься до категорії стандартних і може бути здійснена штатними засобами системи. Можливо також і залучення спеціалізованих додатків.
Інструкція
1
Викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск» і перейдіть в пункт «Панель управління». Розкрийте посилання «Адміністрування» подвійним кліком миші і розгорніть вузол «Керування комп'ютером» також подвійним кліком.
2
Скористайтеся альтернативним методом виклику функції управління комп'ютером. Для цього перейдіть в діалог «Виконати» з головного меню «Пуск» і внесіть значення compmgmt.msc/s в рядок «Відкрити». Підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку OK.
3
Розкрийте групу «Керування комп'ютером (локальним)» у списку консолі і вкажіть пункт «Сховище». Скористайтеся командою "Керування дисками" і викличте контекстне меню невиділеної області на основному томі кліком правої кнопки миші. Вкажіть пункт «Створити розділ».
4
Викличте контекстне меню вільного простору в додатковому томі кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Створити логічний диск». Пропустіть перше діалогове вікно майстра, натиснувши кнопку «Далі» і застосуєте прапорець на полі «Логічний диск» в наступному вікні. Виконайте всі рекомендації майстра.
5
Поверніться в головне системне меню «Пуск» для виконання альтернативної операції додавання логічного диска і знову перейдіть в діалог «Виконати». внесіть значення cmd в рядок «Відкрити» та підтвердіть запуск інструменту «Командний рядок», натиснувши кнопку OK.
6
Введіть значення diskpart в тестове поле інтерпретатора команд Windows, а потім внесіть значення list disk в командний рядок утиліти Diskpart. Визначте те, що підлягає додаванню розділу і введіть значення select disk ім'я_диска в текстове поле для завдання обраного параметра.
7
Надрукуйте в командному строкеcreate partition logical size = желаемий_размер_діска offset = смещеніе_начала_тома_в_байтах noerrі натисніть Enter.
8
Призначте бажану букву створюваному логічному диску за допомогою сінтаксісаassign letter = вибранная_буква_тома.