Як зробити оперативну пам'ять.

В останній версії операційної системи лінійки компанією Microsoft була запропонована унікальна ідея. Суть технології полягала в підключенні відсутнього обсягу оперативної пам'яті. Тепер немає необхідності купувати планки з оперативною пам'яттю . Їм на заміну прийшли звичайні flash-накопичувачі, які з'єднаються з комп'ютером за допомогою usb-шини.
Вам знадобиться
  • Операційна система Windows 7, usb-накопичувач.
Інструкція
1
Для цієї технології були введені деякі зобов'язання: обсяг flash-накопичувача повинен перевищувати 256 Мб. Обмежень за обсягом подключаемой флешки немає. Варто відзначити, що flash-накопичувач на увазі не тільки стандартні флешки, але і flash-диски. Грубо кажучи, будь накопичувач, який підключається через usb-порт. Для виконання цієї операції буде потрібно вже встановлена операційна система Windows 7.Нажміте на меню "Пуск" - далі виберіть пункт "Комп'ютер".
2
У вікні "Комп'ютер" натисніть правою кнопкою миші на значку будь-якого flash-накопичувача, який ви зібралися використовувати для тестування технології ReadyBoost. У контекстному меню виберіть пункт "Властивості".
3
Перейдіть на вкладку "ReadyBoost" і виберіть опцію "Використовувати цей пристрій" (параметри цього накопичувача повинні дотримуватися правилам використання). Тут необхідно задати обсяг дискового простору на вашому знімному накопичувачі, яке в майбутньому буде резервуватися для прискорення роботи операційної системи. Натисніть "ОК".
4
Після скоєних дій ваша система зробить налаштування кешу на обраному накопичувачі. Цей процес триватиме від 10 до 15 секунд. Після завершення цього процесу технологія ReadyBoost починає роботу.
5
Якщо ви перейдете до вікна "Комп'ютер" з меню «Пуск», то буде ясно, що вільне місце на вашому flash-накопичувачі зменшилася. На цьому диску також з'явиться файл кешу "ReadyBoost.sfcache".