Як поставити стартер на мотоцикл Урал. мітки на маховику мотоцикла урал.

Основне призначення стартера - запуск двигуна. У стартері є електричний мотор, що запускається по команді ключа запалювання. Коли ключ запалювання повертається, електрострум від акумулятора надходить до стартера, після чого він під впливом магнітного поля починає крутити двигун. Встановити стартер можна як на мотоцикл, наприклад, Урал , так і на автомобіль.
Вам знадобиться
  • - стартер;
  • - мотоцикл Урал;
  • - углошлифовальная машинка;
  • - відрізний диск;
  • - сталь;
  • - інструменти.
Інструкція
1
Стартер встановлюється з боку коробки перемикання передач (КПП) зверху або збоку (для кращої компонування). Перш ніж приступити до монтажу цього пристрою, слід змінити конфігурацію педалі кікстартера або ж видалити цю деталь з конструкції.
2
Розмітьте вибірку в картері і виріжте відрізним диском, закріпивши його на углошлифовальной машинці. Після цього зі сталі виготовте пластинки з центральним отвором, призначеним під кожух стартера, і кріпленнями. Зробіть подовжені шпильки блоку і префіксальні втулки під пластину.
3
З дюралюмінію виготовте два окремих або одне суцільне нижнє кріплення, які аргонно-дугового зварювання приваріть до картера КПП. У ході зварювання конструкції обов'язково вийміть гумові ущільнення з картера КПП. У тому випадку, якщо КПП розібрана, встановіть в неї первинний і вторинний вали, потім закрийте задню кришку і закріпіть її за допомогою чотирьох болтів, а потім лише приваріть.
4
Стартер фіксуйте на фланці. Виставте в «робочому» стані зазори між роликового муфтою і зубчастим вінцем, а також між зубчастим вінцем маховика і шестернею стартера. Оскільки якір стартера з торцевим колектором обертається в двох опорних підшипниках, перевірте їх стан на предмет люфтів і вироблення.
5
Поставте нові втулки, які потім обробіть розгорненнями під діаметр осьового вала. Після виставлення зазорів виконайте «прихоплювання» кріпильного фланця до картера коробки перемикання передач.
6
Підключіть стартер до акумулятора і виконайте ряд пробних пусків (свічки запалювання повинні бути викручені). Зверніть увагу: обертання має бути вільним, тобто без заїдань, а звук - монотонним.
7
Після перевірки виконайте остаточне зварювання поверхонь і проконтролюйте роботу стартера.
Зверніть увагу
Після зварювання ні в якому разі не прискорюйте процес охолодження металу!
Корисна порада
Шестерня стартера повинна вільно входити в зачеплення з вінцем маховика і точно так само вільно виходити.