Як видалити адреси сторінок. Як видалити в ноутбуці список переглянутих сайтів.

Програми-браузери запам'ятовують все, що прописується вами в адресний рядок і при подальшому введенні пропонують список раніше відкритих сайтів. Такі дані можна видалити стандартними засобами браузера.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет
Інструкція
1
Якщо ви використовуєте браузер Internet Explorer, щоб видалити адреси , зайдіть в меню «Сервис», перейдіть по пункту «Властивості оглядача» і клікніть по вкладці «Зміст». Виберіть опцію «Параметри» з розділу «Автозаполнение», далі - «Видалення історії автозаповнення». Поставте прапорці для пункту «Журнал» і натисніть «Видалити». В результаті ви очистите список інтернет-адрес.
2
Видаліть адреси в браузері Opera, перейшовши в меню програми і вибравши пункт «Загальні настройки». Потім відкрийте вкладку «Розширені» і розділ «Історія», натисніть кнопку «Очистити» в меню, розташованому в лівій частині сторінки.
3
Очищаючи список адрес для браузера Google Chrome, клікніть по значку «гайковий ключ», який розташований в правому верхньому куті вікна, виберіть «Параметри». Далі перейдіть на закладку "Розширені", виберіть пункт "Видалити відомості перегляду». Відзначте прапорцем пункт «Очистити історію переглядів». У діалоговому вікні введіть часовий період очищення. Тепер виберіть опцію «Видалити дані веб-перегляду». Натисніть «ОК», щоб підтвердити свої дії. Є ще один спосіб, що дозволяє видалити адреси інтернет-сторінок в цьому браузері. Для його здійснення наберіть комбінацію клавіш: Ctrl + Shift + Del.
4
Щоб видалити адреси інтернет-сторінок в браузері Mozilla Firefox, натисніть кнопку Firefox, перейдіть до команди "Налаштування". Потім відкрийте вкладку «Конфіденційність», виберіть опцію «Очистити вашу недавню історію», потім пункт «Очистити зараз». Таким способом ви очистите всю історію відвідуваних коли-небудь сторінок.
5
У браузері Apple Safari для очищення історії відвідувань сайтів зайдіть в головне меню програми, далі відкрийте розділ «Історія» та виберіть нижній пункт «Очистити історію». Отримавши запит про підтвердження, виберіть «Очистити».