Як дізнатися налаштування мережі.

Бездротова мережа WI-FI налаштовується індивідуально під операційну систему та інтернет-провайдера. Обслуговуючий вас оператор надає після укладення договору формуляр настройки мережі, де вказані ip-адреси і сервери для отримання і відправки електронної пошти.
Вам знадобиться
  • Інструкція до маршрутизатора або його серійний номер, комп'ютер, підключений до мережі.
Інструкція
1
Мережа Wi-fi налагоджують після установки маршрутизатора, бажано того виробника, якого рекомендує обслуговуючий вас інтернет-провайдер. Його серійний номер і ключ знайдіть в інструкції по експлуатації до роутера. Зберігайте ці дані, так як іноді відбувається збій і маршрутизатор може обнулити настройку.
2
Натисніть «Пуск». Проїдьте в «Налаштування», далі в «Панель управління». Відкриється основне меню. Зайдіть в «Мережа та Інтернет». Перед вами центр управління мережами і загальним доступом.
3
Оберіть "Перегляд стану мережі та завдань" і переходите в «Домашні мережі». Тут ви можете уточнити основні параметри: які комп'ютери зараз підключені, навантаження мережі, її швидкість і віддачу, SSID, час підключення і якість сигналу. Властивості її безпеки, тип шифрування і пароль. Умови підключення до цієї мережі. В цьому розділі передбачена можливість змінити деякі параметри домашньої мережі. Наприклад, заблокувати передачу даних.
4
Відкрийте вікно «Управління бездротовими мережами», якщо вам необхідно отримати повні відомості. Далі виділіть Протокол Інтернету TCP/IP. Цей стандартний протокол глобальних мереж забезпечує зв'язок між доступними мережами. І перейдіть в розділ його властивостей. Тут ви побачите свій IP- адресу, маску підмережі і основний шлюз. Ця інформація видається вам після укладення договору і підключення інтернет-провайдером.
Корисна порада
Замість того щоб прокладати мережеві кабелю до кожного комп'ютера, використовуйте wi-fi-адаптер. Багато інтернет-провайдери пропонують послуги з налаштування мережі у вашому будинку. Скориставшись цією пропозицією, ви гарантуєте собі якість роботи інтернету, а також зможете пред'явити претензії до провайдера в разі невиконання ним умов договору.