Як склеїти ніготь.

В манікюрний салон йдуть не тільки для того, щоб зробити нарощування або облагородити нігті. Буває, що клієнт хоче привести їх в порядок після поломки. Тому будь-який майстер повинен вміти правильно заклеювати зламаний ніготь .
Вам знадобиться
  • - антисептичні засоби;
  • - гель або акрил;
  • - УФ лампа;
  • - шовк або файбергласс;
  • - пилки;
  • - форми;
  • - ванночка для рук;
  • - гіпертонічний розчин солі.
Інструкція
1
Якщо зламаний один з нагідок, найпростіше підрівняти інші. Але часто клієнт хоче зберегти довжину. У цьому випадку скористайтеся такими матеріалами, як шовк або файбергласс. Нанесіть їх на гель або клей, викладені на пошкоджений ніготь, просушіть і ретельно зашліфуйте пилою. Гель полімеризується в ультрафіолетовій лампі, потім зміцните тонким армирующим шаром і знову потримайте під лампою. Можна також зробити подвійне армування, щоб ніготь був міцніше.
2
Якщо ніготь травмований сильно, і з нього просочується кров, навіть у малій кількості, надайте першу допомогу. Обробіть пошкоджене місце антисептиком щоб уникнути зараження інфекцією, потім зробіть гіпертонічний розчин солі, додавши в літр теплої води столову ложку соди, чайну - солі і 5-6 крапель йоду. Опустіть палець з пошкодженим нігтем в розчин на 15-20 хвилин, потім промийте перекисом водню, висушіть серветкою. Тепер можна поєднати краю зламаного нігтя і акуратно склеїти його гелем або біогелем.
3
Подовжите ніготь, наклавши на нього форму. Покрийте гелем або біогелем, потім файбергласс. Останній накладайте так, щоб покрити нижню частину нігтя і пошкоджену ділянку із запасом приблизно в 2 мм. Полімеризується в ультрафіолетовій лампі 2 хвилини і нанесіть ще один шар гелю. Знову помістіть ніготь під лампу, а коли просохне, покрийте скульптурним гелем і змоделюйте, як треба.
4
Можна також подовжити пошкоджений ніготь за допомогою мономера і акрилової пудри. Виріжте одноразову форму так, щоб вона не торкалася до рани і контактувала тільки зі здоровою поверхнею. Перед склеюванням обеззаразьте ніготь «Стериліум», «Кутасепт», антисептиком для рук С1М1 або 5-процентним спиртовим розчином йоду. Використовуйте праймер, який не містить кислоти. На форму акуратно накладіть акрил. Коли висохне, дуже обережно обпиляєте.