Як встановити дизель на Газель. дизельний двигун на газель пристрій.

Популярність дизельних двигунів недивна: вони економічні, у них високий крутний момент, та й вартість дизельного палива залишається доступною. В даний час дизелі встановлюють на різні автомобілі, у тому числі і Газелі.
Вам знадобиться
  • - дизельний двигун;
  • - підйомний механізм;
  • - моторне масло;
  • - інструменти.
Інструкція
1
Перш ніж приступити до установки дизельного двигуна на Газель, вивчіть його конструкційні особливості. Звичайно, на перший погляд відмінності між дизельними і бензиновими двигунами несуттєві: ті ж поршні, циліндри і шатуни. Однак в дизельних двигунах кілька посилені клапанні деталі. Завдяки цьому дизель здатний витримати більш високе навантаження, ніж бензиновий двигун.
2
Зверніть увагу на те, що в дизельному двигуні подача повітря і палива здійснюється роздільно. Спочатку в циліндри надходить стиснене повітря і лише після того, як він прогрівається до 700-800 градусів, в камеру згоряння подається під високим тиском паливо.
3
Вивчивши особливості дизеля, приступайте до практики - установці мотора на Газель. Цей процес майже не відрізняється від монтажу дизельного двигуна на автомобілі інших марок. Перш за все за допомогою підйомного механізму встановіть дизель в підкапотний простір, причому в першу чергу повинен увійти картер коробки передач.
4
Змастіть всі кріпильні елементи моторним маслом, після чого встановіть їх в пази і добре затягніть. Опустіть силовий блок на місце, відведене для нього. Зверніть увагу: всі напрямні виступи силового блоку повинні розміщуватися в спеціальних виїмках.
5
Після зняття дизеля з підйомного механізму підключіть до кузова Газелі проводу «маси», після чого перевірте механізм перемикання коробки передач. Потім підключіть проводку датчика спідометра і заднього ходу.
Зверніть увагу
Шуми при роботі дизеля - це не привід панікувати! Підвищена галасливість пояснюється наростанням тиску в циліндрі дизельного двигуна.
Корисна порада
Система передпускового обігріву забезпечує холодний пуск дизельного двигуна. З цією метою в камерах згоряння встановлюються електричні нагрівальні елементи, тобто свічки розжарювання. Як тільки включається запалювання, нагрівальні елементи буквально за кілька секунд розігріються до 800-900 градусів, прискорюючи тим самим прогрів повітря і самозаймання дизельного палива.