Як зробити рампу.

фінгербординг - нове популярне розвага для молоді. Однією з найголовніших складових цього виду хобі є рампа. Якщо ви ще не обзавелися такої, прийшов самий час створити парк в домашніх умовах. На рампі ви зможете робити багато різних високих і красивих трюків.
Вам знадобиться
  • - лист ДВП,
  • - дерев'яні бруски,
  • - куточки для кріплення,
  • - цвяхи,
  • - інструменти,
  • - предмет циліндричної форми,
  • - мотузка,
  • - важкий предмет (цегла).
Інструкція
1
Випиляєте прямокутник з ДВП потрібного вам розміру. Тепер вам потрібно буде загнути отриманий прямокутник. Для того, щоб це зробити, намочіть лист ДВП теплою водою, потрібно щоб весь лист став мокрим.
2
Візьміть циліндричний предмет, наприклад, трилітрову банку. Притискайте лист до банки, згортаючи його. Гніть лист доти, поки у вас не вийде кут, рівний 90 градусам. Тепер рампа вже стала набувати обриси.
3
Закріпіть форму, яку придбала рампа. Для цього візьміть мотузку і зв'яжіть рампу .
4
Поставте рампу загнутими кінцями на підлогу. Щоб рампа НЕ вигнулась, покладіть зверху важкий предмет, наприклад, цегла. Можете також закріпити рампу на сушарці для білизни. У такому положенні рампа повинна сушитися близько 12 годин.
5
Зробіть опори. Візьміть дерев'яні бруски і кріпильні куточки. Визначтеся, яка висота рампи вам потрібна, відміряйте її. Відпиляєте бруски потрібних розмірів, їх має бути 4 штуки. Радимо робити висоту опор на 0,5 см. Нижче того, що ви заміряли. Це потрібно для того, щоб надати певний натяг.
6
Створіть поверхні, з яких ви збираєтеся з'їжджати в рампу . Випиляєте шматки бруска довжиною 10-11 см. Випиляєте лист ДВП, його довжина повинна збігатися з шириною рампи, а ширина листа повинна збігатися з довжиною бруска.
7
Приколіть полотно до опор, якщо воно вже висохло. Якщо рампа велика, покличте друзів на допомогу. Прибивайте рампу до опор тільки з верхньої сторони.
8
Почніть збирати те, що ми заготовили в попередньому кроці. Приколоти ДВП до брусків. Отриману поличку прибийте до рампи.
9
Заміряйте довжину і ширину вийшла рампи. Випиляєте за розмірами підставу для рампи з ДВП. На цій підставі ви можете закріпити її за допомогою опор.