Як створити новий акаунт в Скайпі. Як зареєструвати в скайпі ще однієї людини.

Skype є сучасним засобом спілкування. Для більшості людей дана програма замінює телефон, так як дзвінки між комп'ютерами за допомогою Skype абсолютно безкоштовні, а дзвінки з комп'ютера на телефон набагато вигідніше.
Інструкція
1
Щоб зареєструвати новий акаунт в Skype, скачайте дистрибутив клієнта, перейшовши за посиланням http://www.skype.com/intl/ru/get-skype/. Запуск і установка дистрибутива почнеться через кілька секунд. По завершенні установки підтвердіть свої дії, натиснувши кнопку «Готово». Галочку з поля «Запустити Skype" не знімайте, дочекайтеся, коли відкриється вікно привітання з полями для введення логіна і пароля. Для реєстрації нового аккаунта натисніть на кнопку «У вас немає логіна?», Яка розташована трохи нижче поля «Логін Skype».
2
Натиснувши на вищевказану кнопку, ви побачите діалогове вікно під назвою «Зареєструватися». Далі введіть своє повне ім'я або ім'я того, на кого ви реєструєте новий акаунт, придумайте і впишіть логін. Потім придумайте пароль, що складається з 6 або більше знаків. Щоб підтвердити реєстрацію нового аккаунта і отримувати від Skype свіжу інформацію, вкажіть адресу своєї електронної пошти. Після цього поставте галочку в полі «Я згоден. Створити обліковий запис ». Якщо ви все зробили правильно, вам на пошту прийде лист з посиланням. Пройдіть по ній, і ваш новий акаунт в Skype буде успішно зареєстрований.
3
Зареєструвати аккаунт в Skype ви також можете через офіційний сайт проекту skype.com. Для цього пройдіть по посиланню http://www.skype.com/go/register?intcmp=join і в правому верхньому кутку сторінки знайдіть і натисніть на кнопку «Реєстрація» .Створення нового користувача даними способом займе більше часу, так як при реєстрації через сайт сервісу вам необхідно буде ввести більше особистої інформації, у тому числі і номер мобільного телефону. Завершіть реєстрацію введенням капчи. Дана дія створено з метою захисту від автоматичної реєстрації та підтвердження того, що ви є реальною людиною.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Gt41eGQIHrI
В даний час ip телефонія користується великою популярністю серед користувачів персональних комп'ютерів. Багато з її допомогою ведуть свій бізнес, спілкуються з рідними і друзями по всьому світу. Великим плюсом є вартість дзвінків, адже вони всередині системи безкоштовні, а на номери мобільних операторів на порядок дешевше. Одним з найпоширеніших клієнтів є програма Skype.
Інструкція
1
Для початку вам потрібно завантажити саму програму Skype. Зробіть це з офіційного сайту компанії, перейшовши за посиланням http://www.skype.com/intl/ru/get-skype/. Далі запустіть Завантажте дистрибутив. Установка не займе багато часу і буде проводитися з мережі. Після завантаження та установки всіх компонентів програми, не забираючи галочок, натисніть «Готово». Дочекайтеся запуску програми, у вікні вітання. Програма запросить логін і пароль.
2
Посилання для реєстрації з назвою «У вас немає логіна?» Розташована під полями введення логіна і пароля. Після натискання на посилання виходить вікно реєстрації нового користувача. Введіть своє повне ім'я. Далі придумайте і впишіть в поле свій логін. Логін повинен містити не менше 6 латинських букв, використання цифр також можливо. Пароль повинен бути в міру складним і містити як цифри, так і букви і бути не менше 6 знаків. Вам буде потрібно ввести назву своєї поштової скриньки, якщо його немає, то вам необхідно його завести. Це необхідно для підтвердження створюваного вами аккаунта. Натисніть «Я згоден» на вашу поштову скриньку прийде лист з підтвердженням. Зайдіть на пошту і підтвердіть реєстрацію. Обліковий запис успішно створена.
3
Також існує спосіб реєстрації нового користувача безпосередньо з офіційного сайту компанії. Зайдіть на сайт і перейдіть за посиланням «Реєстрація» - вона знаходиться в правому верхньому куті стартової сторінки. Процедура реєстрації на сайті практично ідентична з реєстрацією через програму, за винятком деяких пунктів. Крім вашого імені, логіна, адреси пошти та пароля введіть дату свого народження. Далі виберіть ваш підлогу і країну проживання. Введіть номер свого мобільного телефону, номер телефону буде відображатися тільки користувачам вашого списку контактів. Заповнивши всю інформацію, введіть у нижнє поле символи, написані на картинці, якщо картинка не читається, натисніть «Оновити». Це процедура запобігає автоматичну реєстрацію. Різниця між реєстраціями незначна і полягає лише в часі.