Як набрати вагу дитячим харчуванням.

Підростаючи, немовля часто не набирає відповідний своєму віку вага . Відбутися це може в силу різних причин, в будь-якому випадку, лікарі-педіатри рекомендують застосовувати дитяче харчування для збільшення ваги малюка.
Вам знадобиться
  • - гречана, рисова і вівсяна каші;
  • - овочеві та м'ясні пюре.
Інструкція
1
Дитяче харчування поділяється на два види: суміш і прикорм. Перший з них лікарі рекомендують застосовувати тільки в разі повної відсутності грудного молока у матері. Або ж коли кількість молока настільки мало, що його не вистачає дитині для насичення, а вік малюка не дозволяє ще додати в раціон корисний прикорм.
2
Додавати в раціон суміші потрібно тільки так і в такій кількості, як зазначено на банці конкретного виробника. Це є обов'язковим правилом годування сумішшю, і будь-який відступ від нього може спричинити за собою серйозні порушення в травленні малюка.
3
У віці 4,5-6 місяців в раціон дитини можна додавати соки, каші, овочеві, м'ясні і фруктові пюре. Це і є так званий прикорм. Якщо малюк погано набирає у вазі, педіатри рекомендують починати прикорм з дитячих каш, що містять вуглеводи і різні поживні речовини.
4
Начините прикорм з рисової і гречаної каші, а потім перейдіть на вівсяну. Вводите прикорм поступово, починаючи з 1 чайної ложки і доводячи до 150 г до 7-8 місяців. З часом в кашу можна додати тушкованою морквини або гарбуза.
5
Разом з кашами час від часу давайте малюку різні види пюре, щоб в організм також надходили мінеральні речовини і необхідні для розвитку мікроелементи.
6
Варіть каші на воді, іноді додаючи в них невелика кількість коров'ячого молока. А ось дитяче пюре та фруктові соки краще купуйте консервовані, так як кількість шкідливих речовин в них строго відстежується. Можна, звичайно, і самостійно приготувати пюре з куплених на ринку овочів, але кількість нітратів в них може перевищувати допустиму для дітей норму.
7
Якщо дитина спокійно спить, добре себе почуває і досить активний при вазі, не дотягує до стандартної норми, не варто насильно загодовують його великою кількістю дитячого харчування. Організм малюка, як і дорослого, індивідуальний.
Зверніть увагу
Не вводьте в раціон крихітки дитяче харчування без попередньої консультації з вашим лікарем-педіатром.