Як змінити guid.

У грі The Sims 2 передбачена можливість додавання користувацького контенту. Якщо ви вирішили створити свій об'єкт для гри, вам необхідно подбати про те, щоб він не конфліктував з уже наявними. Отже, для нього слід змінити GUID.
Вам знадобиться
  • - SimPE;
  • - Microsoft .NET Framework.
Інструкція
1
Простими словами, GUID - це унікальний набір цифр і букв, який допомагає грі розпізнати об'єкт і не плутати його з вже наявними. Щоб імпортувати новий контент в гру і змінити GUID, необхідно встановити програму SimPE. Для коректної роботи даного додатка також необхідна платформа Microsoft .NET Framework.
2
Підготуйте модель для імпорту в гру і запустіть SimPE. У вікні програми виберіть вкладку Object Workshop і натисніть на кнопку «Почати». Дочекайтеся, поки завантажаться всі потрібні файли. Виберіть з каталогу предмет, відповідний для ваших цілей, клонуйте його і збережіть в новий файл, присвоївши йому оригінальне ім'я. Після того, як новий предмет буде створений, перейдіть на вкладку Plugin View.
3
Якщо ви хочете змінити GUID вже наявного об'єкта, відразу перейдіть на вкладку Plugin View і відкрийте потрібний файл. В поле GUID вже стоїть значення, яке вам і потрібно змінити. Щоб отримувати новий GUID, ви повинні бути зареєстровані на сайті SimPE за адресою http://sims.ambertation.de. Переконайтеся, що ваш комп'ютер підключений до інтернету, відкрийте розділ Object Data (OBJD), дайте ім'я свого об'єкту і натисніть на рядок-посилання Get GUID.
4
Якщо у вас вже є аккаунт на сайті SimPE, вкажіть у вікні логін, пароль, адреса електронної пошти та натисніть на кнопку Register Object. Якщо аккаунт не створений, зареєструйтеся, клікнувши на кнопку Register new User, і вже після цього отримаєте GUID для свого об'єкта.
5
Після цього значення в поле GUID зміниться, поставте маркер в поле update all MMATs, натисніть на кнопку Update, щоб оновити зв'язку в об'єкті, і кнопку Commit, щоб нові значення були внесені. Далі відредагуйте інші параметри: призначте нові текстури, імпортуйте власний меш, замінивши їм ігровий, відрегулюйте властивості матеріалу і збережіть зміни, внесені в файл.
Чинне законодавство РФ не вимагає від фірми або підприємця обов'язковій реєстрації друку. Не передбачені і ніякі формальності в разі її заміни. Але от візиту в банк, де у організації або ІП відкритий розрахунковий рахунок, не уникнути. Картку із зразками підписів представників фірми (або ІП) і вже нової печатки доведеться запевнити повторно.
Вам знадобиться
  • - ОГРН, ІПН, КПП (за наявності), назва фірми або ІП;
  • - послуги дизайнера (не у всіх випадках);
  • - послуги з виготовлення нової печатки;
  • - послуги з утилізації старої друку (можна зробити це й самостійно);
  • - послуги нотаріуса (необов'язково);
  • - послуга банку по завіренню нової картки з зразками підпису та печатки;
  • - гроші для оплати всіх перерахованих послуг.
Інструкція
1
Порядок ваших дій залежить від причини, по якій ви міняєте друк . ОГРН, ІПН і при наявності КПП організації або підприємця зазвичай не змінюються протягом всієї діяльності. А вся ця інформація, а також назва підприємства або ІП, обов'язково повинна бути на офіційній пресі. Проте причиною може бути потреба в більш солідною і, відповідно, дорогий друку, або ж з великою кількістю ступенів захисту. В таких випадках треба починати з обігу в компанію, що надає послуги з виготовлення печаток, озвучити свої побажання та оплатити роботу.
2
Нерідко причиною заміни друку може служити потреба розмістити на ній свій логотип (або новий замість старого при його заміні). У цій ситуації вам потрібно обговорити з виготовлювачем друку його технічні вимоги до зображень і надати логотип відповідно до них. Якщо ви не маєте можливості зробити це самі, зверніться за допомогою в безпосередньо у фірму з виготовлення печаток. У багатьох з них в змозі вам допомогти, а в деяких можуть навіть доручити дизайнерам виготовлення логотипу з нуля, якщо у вас його ще немає. Ці послуги зазвичай виявляються за окрему плату.
3
Виготовлення печатки займає кілька днів, як правило, не більше тижня. По закінчення обумовленого терміну вам потрібно забрати нову друк . Можливий також варіант доставки її до вас в офіс або за іншою адресою кур'єром, зазвичай за окрему плату.Еслі ви не вносили передоплату, гроші за надану послугу повинні передати в обмін на готову друк . Найчастіше можливий як готівковий, так і безготівковий розрахунок. Не забудьте також отримати від виготовлювача друку необхідні підтверджуючі документи, якщо проведення цих витрат по бухгалтерії актуально для вашої системи оподаткування.
4
З готової друк ю вам потрібно відвідати відділення банку, де у вас відкритий розрахунковий рахунок (якщо рахунків декілька, кожен банк, де такий є), щоб запевнити нову картку із зразками печатки та підписів директора та головного бухгалтера вашої фірми. Процедура повністю та ж, що і при відкритті рахунку: директор і бухгалтер за наявності мають пред'явити операціоністу паспорта та розписатися в картці, туди ж ставиться нова друк . Послуга оплачується за тарифами банку. Ви можете запевнити картку і у нотаріуса і віднести її в банк, але це зазвичай обходиться дорожче.
5
По завершенні всіх необхідних процедур не забудьте утилізувати стару друк . Краще не затягувати з цим у уникнення плутанини (або хоча б не зберігати нову і стару друку поруч, при цьому обидві - в недоступних для сторонніх місцях) .Утілізіровать друк ви можете своїми силами або, що надійніше і простіше , хоча й коштує грошей, звернутися в організацію, відчутно допомагає такі послуги.