Як налагодити стосунки в школі.

Рано чи пізно дітям доводиться вступати в міжособистісні відносини з однокласниками. У деяких з них виникають досить серйозні проблеми з цим аспектом. Важливо вчасно знаходити їх причини та усувати.
Інструкція
1
Задавайте собі завжди просте питання: «Чому зі мною не спілкуються або роблять це зневажливо?». Так ви зможете зрозуміти причину негативного ставлення до себе. Пам'ятайте, що всі проблеми виникають в голові, і тому починати усувати їх потрібно там же. Можливо, ви ведете себе занадто злобно, егоїстично або гордовито по відношенню до інших. Це все буде дуже помітно з боку. Намагайтеся викорінювати свій внутрішній негатив.
2
Проявляйте активність в питанні комунікації. Не чекайте, поки до вас підійдуть і почнуть розмовляти. Це відбувається дуже рідко. Беріть ініціативу в свої руки і розмовляйте абсолютно з усіма, незалежно від різниці в поглядах і життєвих позицій. Це покаже вашу відкритість і усуне дискомфорт у взаєминах.
3
Намагайтеся знаходити тільки хороше в своєму оточенні. Багато концентруються тільки на зовнішніх показних проявах однокласників. Це найчастіше створює помилкова думка про людину. Потрібно кілька разів довірчо поговорити з ним, щоб ви усвідомили, хто перед вами насправді.
4
Шукайте спільні інтереси. Практично не буває таких ситуацій, коли серед вашого оточення абсолютно немає людей з однаковими поглядами чи хобі. Щиро цікавтеся тим, що інші люблять робити у вільний час. Постарайтеся підтримати їхні захоплення розповідями з життя або реальними діями.
5
Постарайтеся більше часу проводити з однокласниками поза школою. Це сприятиме зміцненню дружніх відносин. Вам завжди буде, про що згадати і поспілкуватися. Особливо корисно разом займатися спортом або іншою здоровою активністю. Можна тренуватися, наприклад, в одній секції.
6
Працюйте над собою щодня. Намагайтеся постійно ставати краще. Читайте більше цікавих книг, дивіться більше якісного кіно і займайтеся додатковим самоосвітою. Також зміцнюйте тіло і намагайтеся більше перебувати на свіжому повітрі. Все це разом дозволить вам гармонійно розвиватися і бути цікавою особистістю для оточуючих.
Корисна порада
Перебувайте постійно в піднесеному настрої. Найчастіше проблему можна вирішити дуже просто, а саме перестати ображатися на інших. Люди не люблять похмурі і похмурі обличчя. Будьте активними і життєрадісними.