Як використовувати роутер.

Купуючи бездротової роутер , деякі користувачі не можуть зрозуміти, як використовувати його правильно, при цьому бажаючи використати роутер в якості точки доступу. Якщо ви хочете, щоб роутер тільки грав роль точки доступу, вам потрібно знати деякі особливості такої точки - наприклад, той факт, що роутер не підтримує режим клієнта. Використовуючи роутер , ви отримуєте простий режим точки доступу, у якої немає додаткових мережевих адрес, і до якої можуть підключитися кілька бездротових клієнтів.
Інструкція
1
Налаштуйте між комп'ютером і роутер ом бездротове з'єднання, але при цьому не підключайте роутер до зовнішньої мережі. В наступному кроці в настройках роутер а відключіть DHCP-сервер - без цієї дії ви не зможете підключити до роутер у кабель провайдера інтернету.
2
Після цього налаштуйте аккаунт адміністратора - вкажіть пароль до акаунту, який буде складно зламати зловмисникам.
3
Тепер змініть внутрішній адресу роутер а, придумавши будь-яке поєднання чисел, яке не буде збігатися з наявними мережевими адресами, і що не потрапляє в діапазон робочих IP-адрес вашого провайдера. Придуманий адресу запишіть і сховайте в надійне місце, щоб не втратити.
4
В один з LAN-портів роутер а вставте інтернет-кабель провайдера, а потім вкажіть в налаштуваннях бездротової карти ваші мережеві реквізити. Якщо ваша мережа враховує прив'язку MAC-адрес, вкажіть також MAC-адресу вашої карти, дізнавшись його в техподдержке провайдера.
5
Не забудьте, що кожен раз при скиданні налаштувань роутер а ви повинні відключати кабель провайдера. Встановлюйте його назад тільки після відновлення всіх налаштувань і відключення DHCP-сервера.