Як визначити вартість картини.

Вартість творів мистецтва залежить від багатьох факторів. Чим старше епоха, в яку була створена картина, тим вище на неї ціна. Сучасні художники можуть продати свої полотна за велику суму тільки в тому випадку, якщо їх ім'я досить відоме у вузьких колах любителів живопису.
Інструкція
1
Якщо ви виставляєте на продаж свій твір, його вартість буде багато в чому залежати від ступеня вашої популярності, від ваших позицій на вітчизняному та зарубіжному арт-ринку. Якщо ваше ім'я часто згадується у засобах масової інформації, ви відомі у вузьких колах поціновувачів живопису, часто проводите власні виставки, ціна ваших картин буде максимальною.
2
Ціна картин невідомого майстра, не виставляють на міжнародних виставках, буде мінімальною і багато в чому визначається рівнем життя в країні, в якій проходить виставка. У Росії поки дуже мало колекціонерів, готових платити будь-які гроші за твори мистецтва, які принесуть гонорари надалі. Споживчий ринок попиту на живопис залежить від того, яку суму готовий заплатити конкретний покупець, купуючи картину для прикраси власного інтер'єру чи як подарунок друзям, родичам або знайомим.
3
Назвати вартість своєї картини ви можете будь-яку, але при цьому абсолютно невідомо, буде вона затребуваною або так і залишиться в галереї, де проходить виставка невідомих художників. Тому суму вам назвуть організатори виставки, які добре знайомі з цінами на ринку творів мистецтва. Ваше право погоджуватися на пропозицію або відмовитися, залишивши картину собі до кращих часів.
4
Важливим чинником в оціночної вартості картини має сюжет, який зображений, якість його виконання, оформлення. Але це також не є вирішальним моментом.
5
Існує безліч авторів, твори яких ще не можна назвати раритетними, але при цьому їх вартість неймовірно висока і попит на картини величезний. Пов'язано це з тим, що в «розкрутку» художника вкладені величезні кошти, щоб його ім'я звучало в засобах масової інформації, було написано великим шрифтом на афішах, що рекламують зарубіжні виставки.
Зверніть увагу
Як і в шоу-бізнесі, в мистецьких колах головне - це ім'я або час, який працює на ім'я.
Вишивання хрестом стає все більш популярним, і тому якісно виконані роботи коштують досить дорого. Є безліч сайтів, що спеціалізуються на продажу та купівлі вишитих картин, але щоб розмістити на них готовий виріб, потрібно встановити ціну, яка складається з декількох складових.
Інструкція
1
Порахуйте кількість хрестиків в роботі. Якщо вишивка прямокутна і виконана суцільним візерунком без «просвітів», просто помножте кількість хрестиків по вертикалі на кількість по горизонталі. Якщо в роботі є невишітие ділянки, на око визначите їх кількість, відніміть із загального.
2
Розрахуйте коефіцієнт складності роботи. Стандартною вважається вишивка середніх розмірів, виконана 15-20 квітами на білій канві без додаткових елементів декору. Коефіцієнт складності такої роботи складає 1.
3
Порахуйте кількість відтінків ниток, використовуваних в роботі. Якщо у вишивці задіяно менше 25 кольорів, коефіцієнт складності і раніше становить 1. Пам'ятайте, що використання меланжу (з'єднання двох відтінків в один) вважається окремим кольором. При використанні у вишиванні більше 25 різних відтінків цей коефіцієнт складності збільшується на 0,05 за кожні додаткові 5 кольорів.
4
Розгляньте уважно схему. Якщо хрестики розкидані по всій вишивці, додайте до коефіцієнта 0,1-0,15. Якщо хрестики одного кольору згруповані в суцільні області, можна зменшити коефіцієнт складності, віднявши від нього 0,2.
5
Скоректуйте коефіцієнт складності з урахуванням характеристик канви. По-перше, вишивати на темній тканині складніше, тому, якщо канва чорна, додайте до коефіцієнта 0,2-0,25. Якщо канва біла, нічого додавати не потрібно. По-друге, врахуйте щільність тканини. Канва з розміром хрестика Aida 14 вважається базовою, якщо вона дрібніше, додайте 0,25, якщо крупніше, відніміть 0,2.
6
Якщо готова робота доповнюється французькими вузликами, бекстічем, швом рококо, додайте до коефіцієнта 0,2.
7
Присвойте вишивці своєрідний «особистий коефіцієнт». Він дуже суб'єктивний, але й оцінити готовий виріб за ринковими розцінками неможливо. Якщо процес вишивання доставляв вам задоволення, ви не мучилися над останніми хрестиками, добавка становить 0. Якщо ж ви відчували незручності і витратили на роботу більше часу, ніж планували, підвищіть коефіцієнт складності в розумних межах.
8
Обчисліть вартість готової роботи за формулою: ціна = кількість хрестиків * коефіцієнт складності * ціна 1 хрестика + вартість робіт з оформлення + вартість матеріалов.Помніте, що ціна 1 хрестика становить приблизно 75 копійок. Вартість робіт з оформлення дорівнює ціні рами (якщо ви вставляєте самі) або розміром рахунки за послуги багетній майстерні. Вартість матеріалів - це сума витрат на канву і нитки або ціна готового набору.