Як зробити розрахунок петель. неполучается зв'язати кофту за розміром гачком.

Розрахунок петель необхідно робити до початку процесу створення виїзного вироби. Для точності необхідна форма виробу. Кожна деталь повинна бути виготовлена в натуральну величину.
Вам знадобиться
  • - Нитки;
  • - спиці;
  • - лінійка;
  • - шпильки або голки.
Інструкція
1
Для початку необхідно визначити щільність в'язання. Для цього з пряжі, призначеної для виготовлення речі, зв'яжіть невеликий зразок. Використовуйте спиці, якими будете в'язати сам виріб. Петлі останнього ряду обов'язково закріпіть, а сам зразок отпарьте праскою.
2
Потім візьміть шпильки або голки і позначте ними квадрат 10 * 10 см - чіпляйте по ширині і висоті пов'язаного зразка, злегка розтягуючи полотно. Можете вирізати з картону спеціальну рамку 10 * 10 см.
3
Приколіть рамку шпильками або пришийте до зразка наметочним швом. В отриманому ділянці порахуйте кількість петель в ширину і кількість рядів в довжину. Виходячи з цих даних, можна обчислити щільність в'язання.
4
Перемножте показники між собою і розділіть на 10. Наприклад, в ширину у вас вийшло 20 петель, в довжину 25 рядів - 20 * 25 = 500/10 = 50, значить, в одному сантиметрі вкладається 5 петель - це щільність в'язання.
5
Розгляньте такий приклад: необхідно пов'язати деталь шириною 50 см. Помножте 50 на 5, виходить, для деталі на спиці необхідно набрати 250 петель.
6
Крім розрахунку петель перед початком в'язання необхідно визначити номер підходящих для вашої пряжі спиць. Для цього наявні нитки складіть вдвічі і скрутіть - вибирайте спиці, орієнтуючись на отриманий обсяг пряжі.
7
Звертайте увагу на етикетку товару при виборі та купівлі пряжі в магазині. Намагайтеся брати таку, яка буде відповідати обраній моделі вироби. Зазвичай виробники вказують і щільність в'язання, і номер спиць.
8
Враховуйте кількість метрів пряжі в одному мотку. Такі ж дані зазначаються в описах до в'язаним виробам. Якщо значення в описі моделі і на етикетці обраної пряжі збігаються, можете сміливо орієнтуватися на розрахунки, дані для конкретного розміру в описі.
Корисна порада
Враховуйте, що деякі види ниток - шерсть, шовк дають сильну усадку готового пов'язаного вироби після прання. Тому пов'язаний з таких ниток зразок краще випрати, висушити і отпарить ще до розрахунку петель.
У 2002 р У Росії була проведена пенсійна реформа, яка змінила систему формування виплат по старості. З цього часу будь-яка людина може вплинути на розмір своєї майбутньої пенсії . Але для того, щоб правильно розпорядитися своїми пенсійними накопиченнями, вам необхідно хоча б приблизно уявляти, на що ви зможете розраховувати в плані виплат. Для цього необхідно зробити попередній розрахунок своєї пенсії .
Вам знадобиться
  • - останнє отриманий лист з Пенсійного фонду;
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Ознайомтеся з інформацією в останньому листі з Пенсійного фонду. Воно приходить раз на рік, і в ньому містяться дані про ваші пенсійні накопичення на поточний момент. Ця інформація знадобиться вам для подальших розрахунок ів.
2
Знайдіть в інтернеті «пенсійний калькулятор» - спеціальну програму для розрахунок а майбутніх виплат. Подібні програми можна знайти на сайтах керуючих компаній і недержавних пенсійних фондів - УК «КАПІТАЛ», «Газфонд» і другіх.Обратіте увагу, що багато калькулятори роблять розрахунок тільки накопичувальної частини пенсії , без врахування страховою. Використовуйте калькулятор, що підраховує обидві частини пенсії .
3
Проведіть розрахунок своєї майбутньої пенсії за допомогою калькулятора. Вкажіть свою стать, дату народження, поточну офіційну заробітну плату у відповідних полях. В графі «Поточна вартість пенсійних накопичень» або «Поточна накопичувальна частина» вкажіть суму, дану в вашому листі-повідомленні з Пенсійного фонду в графі «Сума страхових внесків на фінансування накопичувальної частини пенсії ». В пункті «Поточний розмір пенсійного капіталу (на фінансування страхової частини пенсії )» вказуйте інформацію з графи «Відомості про внески на фінансування страхової частини пенсії ».
4
Якщо ви не вибирали керуючу компанію або недержавний пенсійний фонд (НПФ) для управління накопичувальної частиною пенсії , вкажіть в графі «Прибутковість управління накопичувальної частиною» 7% - середню дохідність державної управляючої компанії за 2010 м Якщо ж ви передали керування частиною своєї пенсії в НПФ, вкажіть прибутковість вашого фонду за попередній рік. Цю інформацію можна знайти на сайті вашого фонду.
5
Натисніть на кнопку «Розрахувати пенсію». Ви отримаєте таблицю, в якій буде вказано приблизний розмір вашої майбутньої пенсії .
Зверніть увагу
Розрахунок пенсії, зроблений за допомогою пенсійного калькулятора - тільки попередній. Реальний розмір вашої пенсії може змінюватися в залежності від вашої зарплати і доходності пенсійних накопичень.
Корисна порада
Якщо ви незадоволені результатом,, ви можете вплинути на розмір своєї майбутньої пенсії - перевести накопичувальну частину в недержавний пенсійний фонд з вищою прибутковістю або прийнятий участь в програмі співфінансування пенсії.