Як виготовити комбікорм. Як правильно доглядати за хом'яком.

Комбікорм складається з продуктів тваринного і рослинного походження. Зазвичай його використовують як корм, призначеного для сільськогосподарських тварин. Його можна купити в магазині або приготувати самостійно в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • - дріжджі;
  • - хліб;
  • - висівки;
  • - мука;
  • - вапно;
  • - сіно;
  • - яєчна шкаралупа;
  • - вода.
Інструкція
1
Сушеную траву, сіно і сухе листя чагарників добре висушіть, а потім перетворіть їх в муку, щоб готовий корм міг бути придатний для невеликих тварин. Якщо вихідна сировина було добре просушено, трава і листя легко раскрошатся. Сінну борошно можна зробити за допомогою м'ясорубки, блендера або просто розім'яти руками.
2
Як мінеральних добавок насипте в вийшла зелену суміш сіль, вапно, яєчну шкаралупу, яку необхідно заздалегідь перемолоти. Все добре перемішайте і додайте подрібнене зерно і залишки хліба. Потім в масу всипте близько трьох склянок борошна, щоб підвищити поживну цінність продукту. Також борошно допомагає склеїти масу перед тим, як вона буде піддана подальшій переробці. Після цього налийте невелику кількість теплої води і замісити круте тісто. Тісто, необхідно переробити у гранули, щоб надалі було зручніше його використовувати. Для цього необхідно прокрутити масу через м'ясорубку. Утворені гранули негайно відправте сушитися, інакше борошно може закиснути і зіпсувати тим самим весь корм.
3
Метод дріжджування добре підійде для приготування комбікорму курям. У каструлю налийте 2 літри води, нагрітої до 40 градусів, і додайте заздалегідь розведені у воді дріжджі (10 грамів). Далі в масу насипте кілограм борошняної суміші. Після цього необхідно кожні півгодини ретельно перемішувати корм. Приготований за цим методом комбікорм можна давати птахам через 9 годин після приготування.
4
Для приготування комбікорму на опарі необхідно заздалегідь замісити її. Розведіть дріжджі (20 грамів) в літрі теплої води. В утворену опару додайте 400 грамів концентрованих кормів. Далі корм помішуйте кожні півгодини протягом 6 годин. Щоб вийшла масу можна було використовувати для годування тварин, необхідно розвести 3 літрами теплої води опару і насипати півтора кілограми корму. Далі корм необхідно помішувати щогодини протягом 9 годин. Після закінчення зазначеного часу получившимся комбікормом можна годувати тварин.