Як визначити свіжість перепелиного яйця. Як перевірити перепелині яйця.

Перепелині яйця можна по праву назвати коморою корисних і поживних речовин, це цінний дієтичний продукт, який сприяє відновленню імунного балансу. Порівняно з курячим, в одному грамі перепелиного яйця міститься набагато більше вітамінів і мінералів. Однак дуже важливо вживати яйця в їжу тільки свіжими. Визначити якість і свіжість яєць можна самостійно, вдаючись до деяких хитрощів.
Вам знадобиться
  • - електронні ваги;
  • - скляний посуд;
  • - тарілка.
Інструкція
1
Щоб визначити свіжість яйця вам будуть потрібні електронні ваги. Свіже перепелине яйце важке, має масу дванадцять грам. Старе навіть по відчуттях дуже легке, немов пусте, якщо таке яйце покласти на точні ваги, маса покаже чотири-шість грам.
2
Візьміть глибоку скляну ємність і заповніть її водою. Акуратно опустіть перепелине яйце, якщо воно свіже - відразу опуститься на дно і повернеться на бік. У міру висихання яйце втрачає свою свіжість, а кількість повітря починає зростати і скупчується в області загостреного кінця яйця.
3
Якщо опустити яйце в ємність з водою, воно ляже гострим кінцем на дно, тупа сторона буде вказувати на поверхню. Такий продукт ще придатний до вживання, він тижневої давності.
4
Якщо ж перепелині яйця трохи спливли або залишилися на поверхню води, викинете їх, вони явно зіпсовані. Даний спосіб підходить винятково для яєць без наявності тріщин та інших пошкоджень.
5
Розбийте перепелине яйце на рівній горизонтальній поверхні. Білок свіжого яйця залишиться поблизу жовтка і не буде сильно розтікатися, а жовток при цьому збереже свою компактну і округлу форму. У зіпсованого або менш свіжого яйця білок і жовток розтечеться по поверхні посуду, втративши свою в'язкість. Відмовтеся від вживання таких яєць, інакше отруєння не уникнути.
Зверніть увагу
Перепелині яйця можна зберігати при кімнатній температурі протягом тридцяти днів, в холодильнику - до двох місяців. Такий довгий термін зберігання обумовлений великим вмістом амінокислоти, яка перешкоджає розвитку шкідливих бактерій в яйцях.
Корисна порада
Оскільки яйця мають властивість втрачати вологу через пори і висихати, рекомендується періодично змащувати їх рослинною олією, яке закриє пори і запобіжить випаровування. Зберігайте яйця тупим боком вгору, це допоможе уникнути потрапляння бактерій всередину.