Як переїхати жити до Єгипту.

Єгипет - країна з чудовим теплим кліматом. Легко зрозуміти іноземців, які прагнуть туди поїхати, адже нерухомість в цій країні коштує на порядок нижче, ніж в Росії, та й умови для розвитку бізнесу дуже сприятливі. До всього іншого, можна переїхати жити до Єгипту, не відмовляючись від російського громадянства.
Інструкція
1
Придбайте нерухомість в Єгипті. Це дасть вам можливість отримати гостьову візу на 6 місяців, потім продовжити до року, потім ще на 5 і т.д. Однак вартість житла повинна становити не менше 50 000 $. Менша дозволяє отримати посвідку на проживання тільки в Шарм-ель-Шейху. Купуючи нерухомість в цьому місті, ви маєте право забезпечити дозволом на проживання своїх родичів і дітей.
2
Відкрийте свій бізнес в Єгипті. Це дасть вам можливість продовжувати вид на проживання протягом 10 років, що дозволить отримати громадянство країни. Якщо відкриття власного бізнесу здається вам ризикованим підприємством, спробуйте інвестувати гроші у вже існуючу єгипетську компанію з надійною репутацією. Використання такого способу для отримання посвідки на проживання краще узгодити з єгипетським юристом, оскільки ви обов'язково повинні потрапляти під умови закону «Про правила гарантій і розвитку інвестицій». Перш ніж займатися інвестиціями, ретельно проаналізуйте стан всіх цікавлять вас компаній.
3
Укладіть шлюб з громадянином/громадянкою Єгипту. Після року спільного проживання подайте запит до Міністерства Внутрішніх Справ Єгипту для отримання громадянства за скороченою програмою. У разі підтвердження вашої заявки ви зможете стати резидентом країни через 2 роки. Майте на увазі, що багато країн, у тому числі і Єгипет, намагаються запобігати фіктивні шлюби, укладені для отримання громадянства. Тому будьте готові до періодичних перевірок з боку міграційної служби.
4
Підтвердіть родинні зв'язки з громадянином Єгипту. Якщо один з ваших батьків проживає в Єгипті, а ви народилися в іншій країні або втратили громадянство, можете сміливо розраховувати на отримання ПВЖ.
5
Скористайтеся процесом натуралізації. Ви повинні легально прожити в Єгипті 10 років і подати прохання в МВС. Для отримання громадянства необхідно вільно володіти арабською мовою, мати стабільний дохід і не мати претензій з боку влади.
Санкт-Петербург - другий з міграції всередині країни місто. Туди їде велика кількість москвичів, яким це місто здається з якихось причин більш привабливим, ніж столиця.
Інструкція
1
Питання пошуку житла в Санкт-Петербурзі вирішується просто - найдешевшим варіантом є хостел. Хостелом називають готелю формату гуртожитки, їх послугами часто користуються активні туристи, тому контингент в хостелах набагато приємніше, ніж у звичайних гуртожитках. У більшої частини хостелів є сайти, зазвичай на сайті вказується ціна за добу проживання, в середньому вона становить триста чи чотириста рублів, а значить, місяць життя в хостелі обійдеться вам в гіршому випадку в дванадцять тисяч. Додатковою перевагою хостела можна вважати практично завжди присутній безкоштовний вай-фай. Для переїзду вам обов'язково потрібен ноутбук, без нього ви не зможете шукати роботу. Перед від'їздом до Пітера обов'язково забронюйте собі номер в хостелі, так ви зможете відправитися туди відразу з вокзалу. Можна рекомендувати хостели «Yes», «Альпійський», «Планета». Вибирайте хостели з кухнею, так ви зможете скоротити витрати на харчування.
2
Щоб знайти роботу в Санкт-Петербурзі зареєструйтеся на великих порталах з пошуку роботи, складіть максимально детальне резюме і розішліть його по цікавим вакансіях до від'їзду, ще з Москви. Після цього зазвичай з'являються кілька запрошень на співбесіди. Чи не розслабляйтеся на цьому етапі, відстежуйте цікаві пропозиції і продовжуйте розсилати резюме. Після приїзду в Пітер сходіть на всі співбесіди. Якщо вони виявляться невдалими, не засмучуйтеся, продовжуйте шукати роботу.
3
Якщо з роботою все добре, можна починати шукати квартиру, для цього найпростіше знову ж скористатися інтернетом, знайти агентство або самостійно шукати пропозиції на форумах - залежить від вас. Через агентство надійніше, але дорожче. А на форумах можуть з'являтися пропозиції зняти двокімнатну квартиру навпіл. Однокімнатна квартира в Петербурзі навряд чи буде коштувати менше сімнадцяти-вісімнадцяти тисяч рублів, кімнати в нормальних квартирах коштують від десяти тисяч.
4
Мінімальні витрати для однієї людини на їжу в місяць - п'ять-сім тисяч, це без надмірностей, але ситно. Це за умови, що купувати продукти ви будете в недорогих магазинах і на ринках, а їжу готувати про запас. (Для економії найкраще готувати супи і рагу). На проїзд потрібно закласти не менш тисячі на місяць. Якщо перший місяць ви проживете в хостелі, більше двадцяти-двадцяти п'яти тисяч ви не витратите в режимі розумної економії. Другий місяць, якщо ви знайдете квартиру або кімнату, зажадає великих витрат. Зазвичай господарі квартири вимагають сплатити депозит у розмірі місячної плати на випадок, якщо ви щось зіпсуєте в приміщенні. Так що у другому місяці перебування в Пітері тільки на житло ви витратите двадцять або більше тисяч.
Зверніть увагу
Якщо у вас є пристойний запас грошей, якого по вашим прикидками вистачить на кілька місяців життя, навіть якщо ви не будете працювати, можна відразу потурбуватися про пошук квартири.