Як видалити веб-гаманець.

Платіжні інтернет-системи з кожний днем завойовують все більшу популярність, оскільки завдяки їм можна оплачувати різні послуги, товари та т.д. Але часто буває так, що потрібно видалити віртуальний гаманець .
Інструкція
1
В платіжній системі «Яндекс.Деньги» один користувач може завести тільки один електронний гаманець. Для його видалення відкрийте веб-браузер, перейдіть в віртуальне портмоне одним із двох способів: 1. В адресному рядку введіть http://yandex.ru. Натисніть на посилання «Ще» (розташовується вона над рядком пошуку) і виберіть пункт «Гроші» .2. Зайдіть в електронний гаманець за посиланням http://money.yandex.ru. Якщо подивитеся вліво, то побачите номер рахунку та суму грошей.
2
Клацніть по вашому імені в списку інструментів і виберіть розділ «Паспорт». Натисніть на «Видалити аккаунт». Майте на увазі, що якщо ви клікніть по цьому посиланню, то разом з гаманцем ви видалите свій обліковий запис з усіх сервісів «Яндекса». Також скористатися віртуальною готівкою, яка залишиться на рахунку, ви не зможете. Видалити тільки гаманець можна.
3
В системі WebMoney можна створити необмежену кількість гаманців. Раніше була така умова: гаманець можна видалити, тільки якщо на ньому немає грошових коштів. Але через почастішання випадків шахрайства така можливість була скасована. Тепер в WebMoney можна видалити віртуальне портмоне, якщо на нього не разу не надходили гроші, тобто якщо у нього не було ніякої фінансової історії. Також якщо ви створили гаманець і не користуєтеся ним протягом року, він автоматично видаляється.
4
Як і в «Яндекс.Деньги», для того, щоб видалити електронний гаманець, потрібно видалити аккаунт. У випадку з WebMoney це WMID. Самостійно ви не зможете зробити це. Для цього вам потрібно відправити листа з проханням про видалення облікового запису в службу підтримки користувачів webmoney.ru. У відповідь вам може прийти повідомлення про надання додаткової інформації. Знайте, що в системі ваш обліковий запис повністю не видаляється, а лише призупиняється. Всі ваші фінансові операції зберігаються на сервері платіжної системи.