Як створити гостьовий доступ byfly. Як створити ярлик інтернету byfly.

Якщо ви підключені до білоруської мережі ByFly, ви можете налаштувати гостьове з'єднання, який дозволяє без підключення до інтернету отримати доступ до деяких внутрішнім ресурсам. З гостьовим доступом користувач може підключатися до ігрових серверів, чатів, радіо і відкривати в браузері деякі корисні регіональні портали.
Вам знадобиться
  • - договір на надання послуг інтернету компанією ByFly.
Інструкція
1
Натисніть на значок «Пуск» в лівій частині панелі завдань і відкрийте головне меню операційної системи. Перейдіть у розділ «Панель управління» і клацніть два рази мишкою на іконку оснастки «Мережа та підключення до інтернету». З'явитися діалогове вікно, в якому необхідно натиснути на посилання «Мережні з'єднання». Створіть нове підключення, натиснувши на відповідну кнопку. Відзначте галочкою пункт «Підключити до інтернету».
2
Клацніть по кнопці «Далі». Запустіть настройку підключення із запитом логіна і пароля. Заповніть форму, що з'явилася. У рядку провайдера відзначте guest, у рядку імені користувача вкажіть номер договору з ByFly, у рядку пароля - пароль, який використовується для підключення до інтернету. Підтвердіть пароль і натисніть на кнопку «Далі». Відбудеться настройка з'єднання, після чого відзначте галочкою рядок «Додати ярлик на робочий стіл» та натисніть кнопку «Завершити».
3
Запустите ярлик мережевого підключення, що з'явився на робочому столі після попередньої настройки. Отруюються вікно, в якому будуть вказані ваш логін і закодований пароль. Натисніть на кнопку «Властивості», щоб налаштувати гостьовий доступ ByFly. Відкрийте розділ «Підключення» і перейдіть на вкладку «Безпека». Натисніть на кнопку «Додатково» і активуйте протоколи CHAP і PAP. Далі натисніть на «Застосувати» і «Ок». Закрийте вікно.
4
На робочому столі після цього повинен з'явитися ярлик гостьового доступу Guest. Вимкніть інтернет. Справа в тому, що гостьовий доступ не може одночасно працювати при активному підключенні до глобальної мережі. Після цього запустіть ярлик Guest і виберіть функцію з'єднання з мережею. Якщо операція виконана правильно, в треї з'явиться значок у вигляді двох моніторів. Тепер ви спокійно можете використовувати внутрішні ресурси мережі ByFly.