Як позбутися від шийного хондроза. Як вилікувати хандроз шиї.

Сидячий спосіб життя, відсутність рухового навантаження часто стають причиною різних захворювань хребта. Якщо ви відчуваєте болю в шийному відділі, у вас часті головні болі, руки втрачають чутливість, рухливість, цілком можливо, що у вас шийний остеохондроз.
Вам знадобиться
  • -корінь селери;
  • -мед;
  • -огуречная трава;
  • -головодержатель.
Інструкція
1
Виконуйте вправи, які сприяють розтягуванню м'язів, одночасно зміцнюючи їх структуру. Це також сприятиме поліпшенню постави. Більш того, помірні навантаження допоможуть знімати напади болю без застосування яких би то не було медикаментів.
2
Деякі вправи можна робити, не відриваючись від роботи. Випряміть спину, сперся об спинку стільця. Плечі розслаблені і опущені вниз. Голову повільно закиньте назад якнайдалі. Постарайтеся просидіти в такому положенні секунд 30. Поверніть голову вправо, зупиніться на 30 секунд. І те ж саме рух вліво. Руки покладіть на коліна. Голова опущена, підборіддя опущене на груди, Постарайтеся підтягнути плечі якнайвище, намагаючись дістати до вуха. Повторіть вправу приблизно 10-15 разів.
3
Масаж є перевіреним ефективним засобом від різних захворювань опорно-рухового апарату. Для проведення сеансів краще відправитися до фахівця.
4
Якщо біль сильна, швидше за все вам все ж доведеться звернутися до лікаря. Будь-яке медикаментозне лікування краще узгоджувати з фахівцем, в тому числі застосування стали популярними останнім часом гелів.
5
Дуже хорошим виходом стане покупка в аптеці спеціального «головодержателя», застосування якого дозволить підтримувати правильний проток крові і розслабити м'язи шиї. Спочатку користуватися ним можна не більше десяти хвилин, потім можна продовжити час носіння.
6
Спробуйте скористатися народними рецептами. Для купірування больового синдрому можна скористатися масажем з медом. Мед в даному випадку активно втирається в шкіру комірцевої зони до повного вбирання. Полегшення болю настає практично відразу.
7
Популярним засобом лікування хондроза є відвар кореня селери. Приблизно 50 г коріння заваріть в літрі води. Приймати відвар слід три рази на день по дві столові ложки.
8
Корисно при наявності проблем з шийним відділом хребта приймати ванни з травами. Посприяє поліпшенню самопочуття ванна з огіркової травою, яку можна придбати в аптеці. Заваріть її (3-5 склянок на 3 літри води), процідіть і додайте у ванну. Така процедура зніме біль і допоможе розслабленню.