Як визначити вартість вживаного автомобіля. Як розрахувати ціну на автомобіль.

Щоб продати, купити або застрахувати автомобіль, важливо правильно визначити його вартість . Вона залежить від безлічі факторів, таких, як рік випуску, стану, пробігу, наявності додаткових опцій і багатьох інших.
Вам знадобиться
  • - інформація про автомобіль;
  • - огляд автомобіля;
  • - оголошення в газетах або на сайтах;
  • - калькулятор розрахунку.
Інструкція
1
Спробуйте визначити вартість авто за допомогою корекційної таблиці. Для цього дізнайтеся рік випуску машини і розрахуйте її вік з точністю до року. Потім загляньте в спідометр, щоб визначити її пробіг. При покупці автомобіля врахуйте, що багато нечесні власники та перекупники штучно занижують пробіг, використовуючи спеціальні пристосування, тому постарайтеся перевірити істинність показань за допомогою непрямих ознак (знос дисків, стан кузова, двигуна і т.д.).
2
Дізнайтеся вартість нового автомобіля вашої марки, для цього загляньте на сайт заводу-виробника або зателефонуйте в центр продажів. Якщо саме такі моделі вже зняті з виробництва, поцікавтеся ціною аналогічного авто.
3
Знайдіть у таблиці коригуючий коефіцієнт і помножте на нього вартість нового автомобіля, ви отримаєте приблизну ціну старої машини. Звичайно, ця цифра приблизна, оскільки не враховує багато важливих параметрів.
4
Щоб дізнатися ціну більш точно, скористайтеся безкоштовними онлайн-калькуляторами. Введіть в запропоновані осередку назва автомобіля, рік випуску, інформацію про стан кузова, додаткових опціях і вам тут же буде запропонована приблизна ціна автомобіля.
5
Додатково подивіться оголошення про продаж таких же автомобілів на сайтах або в газетах. З їх допомогою скоректуйте отриману вартість, оскільки попит на ринку на ті чи інші моделі може завищити або занизити розрахункову ціну.
6
Якщо ви хочете дізнатися ціну автомобіля з урахуванням технічного стану (ходової частини і кузова), вирушайте на станцію технічного обслуговування. За невелику ціну фахівці вкажуть вам всі недоліки, визначать, чи була машина в аварії або пофарбована, який потрібний ремонт, замінювали Чи деталі кузова та інші важливі подробиці, які впливають на вартість.