Як зробити вечірку незабутньою.

Нерідко цілком вдалою може бути спонтанна вечірка, коли знайомі збираються без попередньої підготовки і весело проводять час. Однак продумане і добре організований захід може подарувати чудові спогади на довгі роки.
Вам знадобиться
  • - закуски;
  • - реквізит;
  • - гри;
  • - фотоапарат.
Інструкція
1
Підбирайте компанію таким чином, щоб більшість гостей підходили один одному і були з одного покоління і кола спілкування. Навіть якщо це незнайомі люди, шанс знайти спільну мову у них буде набагато вище.
2
Вибирайте місце для вечірки так, щоб ніякі зовнішні чинники не могли перешкодити. Наприклад, вдома ви можете заважати сусідам, а деякі заклади закриваються занадто рано. Віддайте перевагу цілодобового ресторану, клубу або заміського будинку. Заздалегідь подбайте про комфорт і про зручність доставки всіх гостей.
3
Продумайте програму вечірки. Включіть в неї ігри, які гарантовано будуть викликати сміх і веселощі. Якщо для цих заходів вам буде потрібно реквізит, запасіться всім необхідним заздалегідь. Вибравши певну тему (наприклад, стиль диско або піжамна вечірка), ви зможете надати події додатковий колорит. Якщо організація вечірники лежить на вас, влаштуйте присутніх який-небудь сюрприз, про який будете знати заздалегідь тільки ви.
4
Якщо дозволяє бюджет і умови, запросіть професіоналів для ведення заходу. Даний порада особливо актуальна для дуже великих компаній. Це може бути ведучий, який проведе з вами весь вечір, або артисти з якими-небудь окремими номерами.
5
Підберіть меню, яке не потребує великих зусиль у приготуванні. Якщо є можливість, доручіть підготовку основних страв кожному запрошеному. Легкі і красиві закуски замовте в ресторані з виїзним обслуговуванням.
6
Оберіть людини, відповідального за фотографії. Саме якісні знімки згодом подарують безліч яскравих спогадів учасникам вечірки. Обов'язково розішліть учасникам готові фото або зробіть альбом в соцмережі, додавши забавні коментарі.
Корисна порада
Налаштуйтеся на позитивний лад, оскільки навіть сама відмінна програма не увінчається успіхом, якщо у гостей буде поганий настрій.