Як відкрити текстові документи на телефоні. програма для читання техстових файлів на телефоні.

Уже давно стало популярним читання різних текстових файлів на мобільному телефоні . Подібні документи можуть відкриватися завдяки спеціальним програмам, які не завжди встановлюються в пам'ять телефону спочатку. Ці програми необхідно скачувати в інтернеті.
Інструкція
1
Отже, варто перерахувати деякі найбільш поширені програми для читання файлів текстового формату. Одна з них - це Book Reader. Скачайте її, щоб читати на мобільному телефоні файли такого розширення, як, наприклад, doc. Це можливо завдяки тому, що утиліта сама конвертує такий исходник в файл .txt. Варто відзначити, що і годиться ця програма виключно для читання, але ніяк не для редагування документів. Все, що вам буде доступно, - це зміна міжрядкового відстані, або шрифту.
2
Програма під номером 2 - Read Maniac, ще одна, так звана, «читалка» (тобто утиліта, яка дає можливість лише читати документи, а не змінювати їх). Існує 3 види програми: ReadManiac Full, ReadManiac Light, а також ReadManiac Tiny. Перша з них є повною версією, вона може конвертувати документ в будь-який формат, зручний для вас. Крім того, вона сама розпізнає і знайде на вашому телефоні всі відповідні файли. Друга і третя версії утиліти доступні користувачам в обмеженому обсязі. Проте їх плюс в тому, що завдяки цьому їх можна скидати на телефон навіть з дуже маленькою пам'яттю.
3
Власники телефонів, підтримуючих формат jar, можуть встановити додаток Doc Viewer. Воно відрізняється простотою використання, а процес установки не відніме у вас багато часу. Дана програма дозволяє, як і на персональному комп'ютері, шукати потрібні слова або словосполучення (функція пошуку включена за замовчуванням).
4
Наступна програма представляє широкі можливості не тільки з читання, але і по редагуванню тексту. Вона називається MjBook. Ця програма універсально, оскільки працює абсолютно на всіх мобільних пристроях, що підтримують java. Його навіть не потрібно встановлювати на телефон. Просто скачайте утиліту і помістіть її в пам'ять пристрою. Завдяки зручному інтерфейсу ви відразу ж зможете випробувати всі наявні можливості програми MjBook.
Корисна порада
Після скачування обраної програми (необов'язково з даного списку) запустите її на вашому телефоні, а потім виберіть файл, який хочете прочитати.