Як відправити поштою мобільний телефон.

Якщо ви придбали ексклюзивну модель телефону і хочете подарувати її людині, яка живе в іншому місті, можете відправити телефон поштою. Але щоб адресат отримав дорогий подарунок в цілості, ретельно упакуйте його і не економте на доставці.
Вам знадобиться
  • - Мобільний телефон;
  • - пакувальні матеріали;
  • - поштове відділення.
Інструкція
1
Відправку мобільного телефону поштою можна умовно розділити на два етапи: упаковка і пересилка. Причому перший етап особливо важливий, т.к. в процесі транспортування поштові відправлення часто падають і деформуються. Якщо ви не приділите належної уваги захисній оболонці, то адресат отримає телефон з розбитим екраном або тріснутим корпусом.
2
Щоб уникнути подібних неприємностей, загорніть телефон в перфоровану плівку, м'яку тканину або синтепон. Помістіть його в маленьку коробочку і заклейте її скотчем по всьому периметру.
3
Потім знову оберніть коробку м'яким матеріалом і вкладіть її в іншу коробку більшого розміру. Її теж повністю заклейте скотчем. Такі заходи безпеки вбережуть телефон не тільки від ударів і падінь, але і від крадіжки. Відомі випадки, коли недобросовісні працівники пошти розкривали поштові відправлення. Якщо наспіх упаковану посилку розкрити досить легко, то якісно заклеєна коробка відлякає злочинців.
4
Перш ніж нести ваш телефон на пошту, визначитеся, за допомогою якого поштового сервісу будете відправляти посилку. Найбільш підходящим для вас є відправлення першим класом, Express Mail Service (EMS) і посилка з оголошеною цінністю.
5
Якщо ви хочете відправити мобільний телефон в місто, який знаходиться далеко від вашого місця проживання, то оформляйте пересилку першим класом. По-перше, телефон буде доставлений авіапоштою, а значить, адресат отримає заповітний подарунок набагато швидше. По-друге, відправлення першого класу не надходять в проміжні сортувальні центри. А адже саме в процесі завантаження/розвантаження наноситься найбільшої шкоди посилкам.
6
EMS-пошта - сервіс, незамінний для зайнятих людей. Одержувачу не потрібно буде витрачати свій час, йти на пошту і стояти там у черзі. Посилку привезуть додому і вручать йому особисто.
7
Найбільш дешевий з перерахованих, але відносно безпечний спосіб відправки - посилка з оголошеною цінністю. Якщо ви не ставите метою встигнути переслати телефон до певної дати, то, надійно упакувавши цей цінний предмет, можете відправляти його цим способом.
8
Після вибору способу відправки вам залишається тільки заповнити бланки на пошті і підписати посилку. Уважно заповнюйте всі пункти, спираючись на зразок, який вам нададуть. Перевірте кілька разів, чи правильно ви вказали реквізити одержувача, і відправляйте ваш мобільний телефон.
Комп'ютер не завжди виявляється під рукою в ті моменти, коли необхідно відправити лист на електронну пошту. В цьому випадку вас може виручити мобільний телефон з доступом до інтернету.
Інструкція
1
Запустіть в мобільному телефоні інтернет-браузер. Для цього відкрийте меню та виберіть пункт «Інтернет». Також ви можете використовувати не стандартний веб-оглядач, а один з додатків, розроблених сторонніми компаніями, наприклад, Opera Mini. Введіть в адресному рядку адресу поштового сервісу, на якому у вас зареєстрований e-mail. Багато з них мають спеціальну мобільну версію, яка надає спрощений інтерфейс для роботи за допомогою мобільного телефону.
2
Клацніть по посиланню входу в електронну пошту. У відповідних полях введіть логін і пароль свого облікового запису, після чого натисніть кнопку «Увійти». На наступній сторінці відкриється список папок і листів вашої електронної пошти. Клікніть по посиланню «Написати», після чого в полі «Кому» введіть адресу електронної пошти, на який потрібно відправити лист. В наступному полі введіть текст повідомлення. Додатково ви можете прикріпити до листа файл (якщо це підтримує ваш мобільний телефон). Після цього натисніть кнопку «Відправити». Дочекайтеся завантаження наступної сторінки, на якій буде вказана інформація про успішність операції.
3
Інший варіант відправки повідомлення полягає у використанні спеціального додатка для роботи з електронною поштою. Як правило, в багатьох мобільних телефонах воно є вбудованим. Щоб його відкрити, виберіть в меню «Повідомлення» -> «Електронна пошта». Крім нього, ви можете скористатися одним з поштових клієнтів сторонніх розробників.
4
Здійсніть настройку додатки. Для початку створіть новий обліковий запис. Вкажіть у відповідних полях адресу вашої поштової скриньки і ім'я, яке буде відображатися в полі «Від кого». Потім вкажіть адресу серверів вхідної та вихідної пошти. Далі здійсните введення логіна і пароля. Також ви можете вказати додаткові настройки в залежності від програми. Виберіть пункт «Написати листа», після чого у відповідних полях напишіть адресу одержувача і повідомлення, потім натисніть кнопку «Відправити».