Як завантажувати ігри в мобільний телефон. скачав гру з інтернету на комп'ютер Як встановити на телефон.

Мобільний телефон давно перестав бути просто засобом зв'язку. Апарат являє собою переносний центр різних розваг. Найчастіше стандартних додатків, передбачених у телефоні, користувачеві не вистачає. Доповнити асортимент ігор можна різними способами.
Вам знадобиться
  • - Персональний комп'ютер;
  • - мобільний телефон;
  • - USB-кабель або Bluetooth.
Інструкція
1
Оберіть способи завантаження файлів залежно від наявного у вас апарату. Мобільний пристрій може оснащено Bluetooth, інфрачервоним портом або USB-шнуром.
2
Встановіть програму, що дозволяє здійснювати передачу файлів між телефоном і комп'ютером. Для телефонів Nokia - це Nokia PC-Suite. Якщо ви вирішили закачати гру через Bluetooth, встановіть на комп'ютер драйвера для цього адаптера.
3
Після установки драйверів в треї повинен з'явитися новий значок. Відкрийте його подвійним натисканням лівої клавіші мишки і активуйте функцію Bluetooth.
4
У телефоні Bluetooth теж повинен бути включений. Після всіх дій має встановитися з'єднання. Далі запустіть програму передачі файлів, виберіть вкладку «Інструменти», вкажіть шлях до гри, яку необхідно закачати, вона автоматично встановиться в телефон.
5
Дата-кабель необхідно підключити до USB-порту на комп'ютері і відповідного виходу в телефоні. Автоматично телефон має встановитися в таких версіях Windows як XP, 2000 і пізніших.
6
Для більш ранніх версій доведеться встановити драйвера. Знайдіть відповідні вашій системі на диску, який йде в комплекті з телефоном.
7
Якщо телефон визначився автоматично, скопіюйте гру на відповідний «Накопичувач». Таким чином ставляться не всі ігри. Цей спосіб краще для ігор з розширенням .sis. Для установки JAVA-ігор краще скористатися файловим менеджером.
8
Зазвичай в телефоні всі файли упорядковано по папках. Файл MP3 потрапить в папку music, картинка завантажиться в папку imаge, ігри опиняться в папці game. Більшість стандартних моделей телефонів розпізнають файли .jad і .jar - це розширення Java-ігор.
9
Скачайте підходять до вашої моделі телефону гри. Гра для мобільного телефону - це спеціальна програма, яка називається «мидлет» (Mobile Information Device Application). Виглядає як архів, всередині якого знаходиться файл з розширенням .jar.
10
Щоб завантажити гру в телефон, знайдіть і відкрийте jar-файл в архіві. Потім закачайте його в пам'ять або на вбудовану карту пам'яті в телефон. Після цього файл необхідно відрити в телефоні - гра або встановиться, або запуститься самостійно.
11
Деякі моделі телефонів вимагають наявності ще одного файлу - jad. Завантажувати в телефон необхідно відразу обидва файли, причому, знаходитися вони повинні в одній папці. Щоб запустити гру, відкрийте jad файл в телефоні.
12
Якщо в архіві з jar jad файлу немає, створіть його самостійно. Для цього існують спеціальні програми, наприклад, JADMaker. Відкрийте програму на комп'ютері, перетягніть jar файл у вікно JADMaker. У папці з вихідним файлом з'явиться новий згенерований вами файл.
Корисна порада
Зберігаються в архіві файли бажано розпакувати і зберігати обидва в одній папці. Розпаковану папку скопіюйте в телефон повністю. Не завантажуйте гри з невідомих вам сайтів, користуйтеся тільки перевіреними джерелами, наприклад з MobiGama.ru.