Як перекинути з телефону фотографії на комп'ютер. Як скачати фотографії з мобільного телефону в компютер.

Більшість сучасних мобільних телефонів оснащені фотоапаратами з досить непоганим якістю зображення і високим дозволом. Це дозволяє запам'ятовувати пам'ятні моменти в будь-який час і в будь-якому місці, коли засіб зв'язку під рукою.
Вам знадобиться
  • - card reader;
  • - usb-провід.
Інструкція
1
Щоб перекинути фотографії з мобільного телефону на комп'ютер, скористайтеся usb-проводом. Найчастіше він входить в базову комплектацію і продається разом із засобом зв'язку. Вставте провід в роз'єм для флеш-карт на передній або задній панелі системного блоку. Тоді підключіть до фотоапарата. На екрані монітора відобразиться новий знімний носій і відкриється опціонне меню. Виберіть «Передати файли на PC» або «Створити з'єднання» або «Помилка з'єднання з комп'ютером». У кожної моделі телефону своє умовне позначення для даного виду комунікації.
2
Якщо опціонне вікно не з'явилося, відкрийте папку «Мій комп'ютер». Знайдіть там ярлик знімного пристрою з номером моделі телефону. Клікніть на нього. Відшукайте позначення карти пам'яті (memory stick). Наведіть курсор і двічі натисніть ліву кнопку миші. Носій відкриється.
3
Зайдіть в «Мої документи» і створіть нову папку, куди буде перенесено фотографії. Поверніться в меню карти пам'яті телефону і, утримуючи кнопку Ctrl і одночасно натискаючи на ліву кнопкою миші, виділіть потрібні знімки. Потім перетягніть їх в створену папку.
4
Якщо ні usb-дроти, скористайтеся пристроєм card reader. У більшості сучасних моделей ноутбуків і комп'ютерів воно вже передбачено. Дістаньте карту пам'яті з телефону. Знайдіть відповідний роз'єм на панелі комп'ютера і вставте її туди. Зайдіть в папку «Мій комп'ютер». Знайдіть що з'явився ярлик нового знімного пристрою. Наведіть курсор і двічі клікніть по ньому лівою кнопкою миші. Так ви потрапите в меню memory stick і зможете перенести на комп'ютер нові знімки.
Корисна порада
Якщо фотографій на карті пам'яті телефону накопичилося багато, вона може бути переповнена, що перешкодить нормальній роботі засоби зв'язку. Вчасно переносите знімки на комп'ютер щоб уникнути неполадок.