Як запустити двигун від пральної машини. підключити двигун пральної машини дао.

В пральних машинах використовуються асинхронні, колекторні та електронні двигуни. Останні знаходять застосування в приладах з прямим приводом. Коли машина вийде з ладу остаточно, домашній майстер може знайти двигуну від неї інше застосування.
Інструкція
1
Вимкніть пральну машину від мережі. Попросіть сантехніка від'єднати її та від водопроводу. Витримайте її у відключеному стані принаймні десять годин, щоб розрядилися всі конденсатори. Розберіть машину і вийміть з неї двигун .
2
Якщо двигун є асинхронним, що не відрізайте дроти, що йдуть від нього до батареї конденсаторів. Витягніть його разом з нею. Батарея може виглядати як пластмасова або металева коробка, нерідко герметизированная. Якщо її відкрити, в ній виявиться кілька конденсаторів, з'єднаних паралельно. Оглянувши їх, знову закрийте коробку. Подивіться, як саме підключена батарея до двигуна: одна обмотка останнього включається в мережу безпосередньо, інша - через конденсатори. Не змінюючи нічого в цій схемі, подайте на неї мережеве напруга через запобіжник на 2 ампера - двигун почне обертатися. Пам'ятайте, що після відключення перед дотиком до елементів схеми слід дочекатися розрядки конденсаторів.
3
Колекторні електродвигуни, застосовувані в пральних машинах, є низьковольтними. Вони зазвичай розраховані на живлення постійною напругою і мають на статорі постійні магніти. Знайдіть на моторі наклейку і дізнайтеся напруга живлення. Саме таке постійна напруга і подайте на двигун. При бажанні використовуйте для його вироблення блок живлення, взятий з самої машини.
4
Електронний двигун від машини з прямим приводом витягніть разом з блоком управління. Напруга живлення в більшості випадків вказано на цьому блоці. При його подачі дотримуйтесь полярності (реверс шляхом переполюсовкі у таких моторів неможливий). Якщо він не запуститься, пошукайте на з'єднувачі додаткові висновки, на які потрібно подати логічну одиницю або нуль, щоб почалося обертання в тому чи іншому напрямку.
5
У машині з механічним приводом може бути маленький допоміжний двигун з редуктором для приведення в рух командоаппарата або пристрої автоматичного реверсу. Він має два висновки. За його шильдіку або наклейці визначте напругу його живлення і рід струму. Підключіть його до джерела з відповідними параметрами, і він почне обертатися. Завдяки наявності редуктора частота його обертання може бути зовсім невеликий - близько 4 оборотів в хвилину.
Зверніть увагу
Чи не працюйте під напругою. Навіть при використанні низьковольтних двигунів остерігайтеся сплесків самоіндукції.