Як підстригти йорка. Як вистригти шерсть на лапах йорк.

Якщо ви є господарем йоркширського тер'єра, то знаєте, що догляд за шерстю цього малюка забирає дуже багато часу і сил. Наприклад, щотижня собачку потрібно купати, шерсть у них дуже довга і примхлива. Постійно треба підстригати її і розчісувати. Зрозуміло, найпростіше зробити це в салоні, де її підстрижуть професійно. Але якщо ви не збираєтеся разом зі своїм вихованцем брати участь у виставках, можете спробувати і самостійно підстригти свого друга.
Інструкція
1
Спосіб 1. Акуратно розчешіть шерсть і обріжте посічені кінчики ножицями. Візьміть машинку і їй подстригите шерсть на верхній частині вуха приблизно на третину, як із зовнішнього боку, так і з внутрішньої. Іншу шерсть підрівняйте ножніцамі.Треугольнік на переніссі подстригите коротко. Обстрижіть шерсть під хвостиком. Подушечки лап подстригите, залишивши шерсть завдовжки приблизно півсантиметра.
2
Спосіб 2.Полностью подстригите область під хвостиком, залиште там шерсть завдовжки 0,5-1 см. Візьміть машинку і з її допомогою подстригите шию і корпус. Шерсть в цих місцях залиште довжиною 1,5-2 см. Тепер подстригите живіт, область між передніми лапками і горло, також залиште шерсть завдовжки 1,5-2 см. Тепер візьміть ножиці і підстрижіть шерсть на хвосте.С допомогою ножиць подстригите шерсть на верхньої частини задніх лап. Знизу шерсть обстрижіть так, щоб вона була на рівні підлоги. Таким же чином подстригите і передні лапки, шерсть на подушечках лап залиште довжиною 0,5 см.Воспользуйтесь ножицями і гребінцем, щоб підстригти шерсть над очима, голову подстригите так, щоб вона прийняла округлу форму. Трикутник на переніссі коротко зістрижіть - так оченята у собаки не хворітимуть і запалюватися. Коротко подстригите верхню частину вух з обох сторін.
3
Спосіб 3.Область навколо хвоста подстригите, залиште шерсть завдовжки 0,5-1 см. За допомогою ножиць обстрижіть шерсть на тілі, вона повинна залишитися довжиною 3-4 см.Сострігіте шерсть на грудях і шиї собачки до нижньої щелепи . Ножицями обстрижіть шерстку на хвості до тієї довжини, яка вам необхідна. Ножицями подстригите верхню частину задніх лап. Залиште там шерсть завдовжки 2-3 см.Шерсть в нижній частині лап підрівняйте до рівня підлоги, а шерсть на подушечках залиште довжиною 0,5 см. Аналогічним чином подстригите і передні лапки. Коротко подстригите верхню частину вух. У тому випадку, якщо ви робите собачці бантики, шерсть від вуха до ока зберіть в хвостик і трохи подрежьте. Вуса і борідку причешіть донизу і подровняйте.
Зверніть увагу
В тому випадку, якщо ви не впевнені в своїх силах, краще зверніться до фахівця, щоб вашій собачці потім не довелося соромитися своєї негарної шевелюри. Удачи вам і вашому вихованцеві!