Як зняти зубний біль вагітним. Як зняти у вагітних зубний біль.

Зубна біль під час вагітності - що може бути гірше ?! Мало того, що відчуття не з приємних, так ще й невідомо, чим знеболювати. Звичайно, найкраще подбати про здоров'я своїх зубів до того, як ви запланували дитини. Але якщо вони все ж захворіли, їх доведеться лікувати.
Вам знадобиться
  • - розчин марганцівки;
  • - перекис водню;
  • - содово-сольовий розчин;
  • - розчин фурациліну;
  • - краплі «Дента»;
  • - розчин хлоргексидину біглюконат.
Інструкція
1
При виникненні навіть найменшої зубного болю треба відразу ж звертатися до стоматолога. Сьогодні досить цілодобових клінік зі спеціальними програмами лікування зубів вагітних жінок. Так що вам в будь-якому випадку допоможуть зняти біль і усунути проблему. Ще краще цю проблему запобігти, звернувшись до стоматологів до того, як виникли хворобливі відчуття. Найкраще робити це в другому триместрі, з 13 по 24 тиждень вагітності.
2
Лікар в будь-якому випадку буде пломбувати зуб і розширювати каріозну порожнину. А значить, буде потрібно знеболювання. На сьогоднішній день існує сучасне обладнання (лазерне тощо), за допомогою якого можна лікувати зуби, не завдаючи болю. Якщо ви з якоїсь причини не можете звернутися в клініку, де застосовують подібні технології, стоматологи запропонують звичайне місцеве знеболення. Проте користуватися звичайними анестетиками не можна, будуть застосовуватися спеціальні, які не проникають через плаценту і, відповідно, не впливають на плід. Головне - поставити стоматолога до відома про своє положення, якщо воно ще не стало помітним.
3
Однак відвідати фахівця не завжди можливо відразу ж в той момент, коли виникла зубний біль. Тому в деяких випадках може знадобитися застосування тимчасових заходів щодо її усунення - до тих пір, поки ви не звернетеся до стоматолога. Якщо ви знаєте, який саме зуб болить, акуратно очистіть каріозну порожнину від залишків їжі за допомогою зубочистки. Потім сформуйте з вати кульку відповідного розміру, змочіть його краплями «Дента» і пінцетом покладіть в отвір.
4
Постійно полощіть рот теплим содово-сольовим розчином, додавши в стакан води по половині чайної ложки солі та соди. Можна також застосовувати фурацилін (3-4 таблетки на склянку води) або марганцівку (3-4 кристала на таку ж кількість рідини). Підійдуть для полоскань також перекис водню (3-відсотковий розчин) і розчин хлоргексидину біглюконат (він продається в аптеках). Всі ці кошти знезаражують і знімають запалення.