Як зайти в редагування сайту. Як зайти на сайт для редагування.

Сьогодні для створення сайта майбутній його власник може вибрати будь-яку платформу з усього розмаїття. Найпопулярніші платформи CMS - це Joomla, WordPress і DLE. У будь-якого сайта є панель адміністратора для додавання і редагування вмісту ресурсу.
Інструкція
1
В адміністративній панелі сайта ви можете виконувати будь-які дії, які необхідні для його роботи. Приміром, редагувати створені записи, сторінки, завантажувати шаблони, плагіни, змінювати дизайн, додавати сторінки, рубрики і т.д. Вхід в адмінку ресурсу для кожної платформи здійснюється по-різному.
2
Припустимо, що вам потрібно увійти в адміністративну панель сайта , що знаходиться на платформі WordPress. Щоб зробити це швидко, досить вставити в адресний рядок вашого браузера посилання http://назва ресурсу/wp-login.php. З'явиться два невеликих вікна для введення логіна і пароля. Вкажіть їх, натисніть «Увійти», і ви автоматично перейдете в адміністративну панель сайта . Навіть якщо ви неправильно вкажіть реєстраційні дані для входу, система повідомить вас про це, висвятив повідомлення про помилку і вказавши на неправильно введений елемент.
3
В управлінні ресурсами на платформі WordPress, починаючи з 3 версії, з'явилася верхня строчка меню, в якій розташовуються такі розділи адмінки, як редагування записів, перегляд коментарів і вхід в панель веб-майстра. Натисніть на нього.
4
Тепер про платформу під назвою Joomla. Процес входу майже такий же, як і на сайт, що працює на WordPress. Вставте в адресний рядок посилання http://назва ресурсу/administrator і натисніть на «Enter». З'являться вікна для введення реєстраційних даних. На цій платформі логін у всіх користувачів однаковий - admin.
5
Платформа Drupal. У цій системі є своє ранжування на адміністратора і користувачів - посилання, за якими заходять і веб-майстер, і користувачі, практично однакові. Для адміністратора сайта це http://домен/? Q = admin, для користувачів - http://назва ресурсу/? Q = user або http://назва ресурсу/user.