Як позбутися від вогкості у ванній.

Ванна кімната - це те місце в будинку, де завжди найвищий рівень вологості. Саме тому більшість сімей рано чи пізно стикаються з проблемою вогкості , яку потрібно обов'язково усувати, оскільки вона створює прекрасні умови для появи і розмноження грибка, бактерій та інших мікроорганізмів.
Інструкція
1
У більшості випадків вогкість у ванній кімнаті з'являється через проблеми з вентиляційною системою. На жаль, оглянути її самостійно, не маючи потрібних знань і навичок, практично неможливо. Тому викличте майстра.
2
Іноді від вогкості допомагає позбутися спеціальний канальний вентилятор, який буде виводити з приміщення зайву вологу. А вентиляційна решітка повинна розташовуватися якнайдалі від дверей, щоб повітря проходило через усе приміщення. Крім того, на двері, що веде в ванну кімнату, повинні бути спеціальні, вентиляційні отвори.
3
Іноді вогкість з'являється через погану системи опалення. Якщо гарячий вологий повітря стикається з холодними стінами, то відбувається процес конденсації. Якщо є можливість, то потрібно зробити систему підігріву стін і підлоги.
4
Якщо у вашій ванній кімнаті проходять труби з холодною водою, то на них постійно осідає конденсат. Тому їх потрібно теплоізолювати. Не варто робити це самостійно, краще викличте майстра.
5
Якщо у вашій ванній кімнаті є вікно або кватирка, то намагайтеся якомога частіше відкривати її і провітрювати приміщення, особливо в теплі періоди року. Таким чином ви зможете позбутися від вологи і запаху сирості.
6
Слідкуйте за температурою повітря в кімнаті. У ванній температура повинна бути не нижче 20-25 градусів. З цією метою можете використовувати додаткові прилади опалення, наприклад, Конвекторні батарею або панельний радіатор.
7
Для того щоб позбутися від вогкості, протягом дня намагайтеся не закривати двері у ванну повністю. А на ніч відкривайте її навстіж - так ви зможете постійно провітрювати приміщення.
8
При вогкості у ванній кімнаті намагайтеся не сушити там випрані речі, так як це тільки погіршить ситуацію. Краще нехай вони спочатку трохи просохнуть на балконі.