Як почистити натяжні стелі.

Більшість натяжних стель, представлених на сучасному ринку будівельних матеріалів, мають особливе покриття, що перешкоджає утворенню цвілі, розвитку мікробів, а також осідання пилу. Але в результаті неакуратне відкупорювання пляшки шампанського, сильного здавлювання коробки з томатним соком або пускання мильних бульбашок навіть на найдорожчому і якісному натяжній стелі можуть утворитися різні забруднення, очистити які можна за допомогою підручних засобів.
Вам знадобиться
  • - мікрофібра, замшева тканину або серветка;
  • - пилосос з м'якою щіткою-насадкою;
  • - мильний розчин;
  • - м'яка ганчірочка або губка;
  • - 10% -ний розчин нашатирного спирту або засіб для миття вікон;
  • - м'яка щітка.
Інструкція
1
Якщо ви помітили на вашому натяжній стелі невелика кількість пилу або маловиражених розлучень, просто протріть забруднену поверхню мікрофіброю, шматочком замшевої тканини або звичайної паперовою серветкою.
2
Почистити натяжна стеля від значної кількості пилу, що утворилася на ньому в результаті, наприклад, ремонтних або будівельних робіт, можна за допомогою пилососа. Налаштуйте прилад на невелику потужність, увімкніть його і, не торкаючись стельової поверхні, акуратно очистіть стелю від пилу. Використовуйте для цього саму м'яку щітку-насадку.
3
Щоб позбутися від значних забруднень на натяжній стелі, наприклад, плям від соку, вам доведеться прийняти більш серйозні заходи. У невеликому пластмасовому тазику приготуйте мильний розчин, до складу якого може входити або звичайне рідке мило, або будь миючий засіб, або м'який пральний порошок, ретельно розчинений у теплій воді. Цим розчином за допомогою м'якої тканини або губки круговими рухами, не натискаючи на стельове покриття, видаліть всі наявні на ньому забруднення. Потім ретельно промийте стеля чистою водою і насухо протріть ганчіркою.
4
Повернути чистоту і блиск глянсові натяжні стелі також дуже легко. Для цього дуже акуратно нанесіть на стельове покриття 10% -й розчин нашатирного спирту, почекайте 2-3 хвилини і насухо протріть стелю м'якої неворсистою ганчіркою. Замість розчину нашатирного спирту можна скористатися засобом для миття вікон.
5
запорошився або забруднився замшевий підвісна стеля чистите м'якою щіткою. Робіть це дуже акуратно, щоб не пошкодити стельове покриття.
Зверніть увагу
Ніколи не використовуйте для чищення натяжних стель гострі або дряпають предмети (металеві губки, наждачний папір, грубі тканини), а також хімічні активні, агресивні і лужні речовини.