Як зняти водоемульсійну фарбу зі стелі. Як з видалити водостійку водоемульсіонку зі стелі.

Стелі, пофарбовані водоемульсійною фарбою, мають приємний матовий колір і «дихаючу» структуру. Але при ремонті можна зіткнутися з проблемою зняття старої фарби з поверхні. Її видаляють, коли хочуть нанести новий свіжий шар або обклеїти стелю шпалерами.
Вам знадобиться
  • - поролоновий валик;
  • - телескопічна штанга;
  • - тазик;
  • - металевий шпатель;
  • - газети;
  • - крохмальний клейстер.
Інструкція
1
Застелите підлогу поліетиленовою плівкою і розгорнутими газетами. Наберіть в широке відро або тазик теплої води з-під крана. Закріпіть великий валик з поролону на телескопічною штанзі. Надіньте будівельні окуляри.
2
Вмочуйте валик в воду і рясно змочіть водоемульсійні шар на стелі. Якщо ви побачили, що вода скочується з фарби, а не вбирається в неї, значить, у вас миється вологостійке водоемульсійною покриття, і розмочити його не вдасться. Відразу переходите до іншого способу.
3
Залиште стеля в спокої на 15 хвилин, щоб вода вбралася в фарбу . Потім знову налийте теплу воду і пройдіться по його поверхні сирим валиком ще раз. Водоемульсійною покриття повинне гарненько розмокнути. За теплої погоди для поліпшення відшарування фарби відкрийте навстіж всі вікна і двері в приміщенні ще хвилин на 10.
4
Одягніть будівельні окуляри і респіратор. Візьміть неширокий шпатель і залазьте на драбину. Фарба на стелі повинна вже набрякнути і легко отскребать пластами до штукатурного шару.
5
Тримайте шпатель рівно, намагайтеся гострими краями глибоко не пошкодити штукатурку. Якщо на стелі залишилися місця, де водоемульсійна фарба ще міцно тримається, знову пройдіться по ній валиком з водою і залиште розм'якнути. А потім наскрібши шпателем. При висиханні фарба все гірше відшаровується, тому змочуйте її в міру необхідності.
6
Миючу вологостійку водоемульсійну фарбу відразу отскребать шпателем або шлифмашинкой. Цей спосіб дуже курний, тому захистіть себе очками та респіратором. Двері затягніть поліетиленовою плівкою, щоб бруд не рознеслася по всій квартирі.
7
Використовуйте для видалення будь водоемульсійною фарби старий спосіб з газетами. Зваріть крохмальний клейстер або використовуйте рідкий клей ПВА або шпалерний.
8
Змочіть поролоновий валик в клейовому складі і намажте стелю. Відразу на свіжий клей приліпите розгорнуті газетні листи. Дайте новому покриттю висохнути, а потім відривайте газети разом з фарбою, допомагаючи собі металевим шпателем.
Корисна порада
Після видалення старого водоемульсійною покриття добре ошкурьте стелю, щоб видалити навіть дрібні частинки фарби.