Як переписати диск на ноутбуці. Як переписувати cd диски.

Переписати вподобаний CD/DVD- диск не представляє особливої праці. З цим завданням справляється і спеціальна програма, і стандартна опція в складі операційної системи Windows будь-якої версії.
Вам знадобиться
  • - ноутбук;
  • - cd/dvd-диск;
  • - спеціальна програма для запису дисків.
Інструкція
1
Переписати диск на ноутбуці можна двома способами: за допомогою стандартних команд або за допомогою спеціальної програми. Найбільшого поширення набула програма Nero Burning ROM.
2
Переконайтеся, що CD/DVD-привід вашого ноутбука володіє функцією запису. Даний привід забезпечений спеціальними символами, що мають слова Recorder і/або ReWritable і вказують, який саме тип дисків він відтворює.
3
Якщо на вашому ноутбуку є програма Nero Burning ROM, запустіть її. Відкрийте CD/DVD-привід вашого ноутбука і вкладіть диск, який хочете переписати. Клікніть на значок «Копіювати та зберегти». Він має вигляд двох дисків. У меню, клікніть на рядок «Копіювати диск».
4
Програма перемістить вас у вікно «Виберіть джерело і приймач», в якому необхідно вказати привід-джерело і привід-приймач. Для ноутбука це буде один і той же привід. Виберіть швидкість, на якій необхідно здійснити запис, і кількість копій. Клікніть «Прожиг» (в деяких версіях - «Запис»). У вікні відіб'ється інформація про старт копіювання і створення образу диска.
5
Через деякий час, коли програма скопіює диск і створить його образ, CD/DVD-привід відкриється і на екрані з'явиться повідомлення "Вставте чистий диск». Після установки чистого диска програма почне процес запису образу на нього. Після закінчення запису з'явиться вікно «Прожиг успішно завершено». Клікніть ОК. При цьому CD/DVD-привід вашого ноутбука відкриється.
6
Якщо на вашому комп'ютері немає спеціальних програм для копіювання CD/DVD-дисків, зробити копію диска можна шляхом нескладних операцій. Встановіть необхідний для переписування диск в дисковод. Відкрийте «Мій комп'ютер» і клікніть на значок даного диска правою клавішею миші.
7
У випадаючому меню виберіть «Провідник». Відкриється нове вікно з папками, наявними на даному диску. Виділіть і скопіюйте їх у будь-яку папку на вашому ноутбуці. Найкраще скопіювати їх на робочий стіл, щоб не втратити випадково. Після того як папки повністю скопійовано на ваш ноутбук, вийміть диск з CD/DVD-приводу.
8
Скопійовані папки виділіть і натисніть правою клавішею миші. У розпочатому випадаючому меню виберіть «Відправити». Перейдіть в нове меню і клікніть на значок CD/DVD-приводу. У правому нижньому куті екрану з'явиться згадка «Є файли, які очікують записи на диск». Клікніть на нього. У вікні, ви побачите папки, які збираєтеся записати. Вставте в дисковод чистий CD/DVD-диск і клікніть на «Записати файли на диск». Система розрахує час, необхідний для запису, і почне копіювання. Після завершення процесу копіювання з'явиться уведомляющее вікно. Клікніть ОК.
Зверніть увагу
Слід звернути увагу, що деякі DVD-диски захищені від копіювання. Про це повідомляє спеціальний символ на оборотній стороні бокса.Перед тим як копіювати CD/DVD-диск, переконайтеся, що обсягу чистого диска достатньо для запису на нього.
Цифрові оптичні диски DVD міцно увійшли в життя людства, практично витіснивши з ринку оптичних носіїв CD- диски . Сьогодні на DVD поширюються фільми, музика, дистрибутиви і інформація багатьох інших типів. До недоліків DVD відноситься неможливість зчитування інформації навіть при невеликих фізичних пошкодженнях поверхні. Тому більшість користувачів вважають за краще переписати DVD-диск на комп'ютер після його покупки для створення резервної копії містяться на ньому даних.
Вам знадобиться
  • - привід DVD;
  • - програма Nero Burning ROM.
Інструкція
1
Вставте DVD-диск в привід. Натисніть кнопку управління лотком приводу. Дочекайтеся висування лотка. Покладіть на лоток DVD-диск. Засуньте лоток, злегка посунувши його всередину пристрою, або ще раз натиснувши кнопку керування.
2
Запустіть програму Nero Burning ROM. Після запуску буде автоматично відкритий діалог створення нового проекту. Закрийте його, натиснувши кнопку «Скасувати».
3
Відкрийте вікно копіювання доріжок з оптичних носіїв. Натисніть кнопку F9 або послідовно виберіть в головному меню додатка пункти «Додатково» і «Зберегти доріжки».
4
Вкажіть пристрій, в якому знаходиться DVD-диск, який необхідно переписати на комп'ютер. У списку пристроїв діалогу «Вибрати диск» виділіть рядок, відповідну приводу, в який був поміщений диск. Натисніть кнопку OK.
5
Налаштуйте параметри збереження даних з диска. У списку, позначеному як «Список доріжок», виберіть трек, який повинен бути збережений на жорсткий диск. На більшості DVD з фільмами і дистрибутиви, як правило, присутні всього одна дорожка.Виберіте формат файлу створюваного образу DVD диска. У випадаючому списку «Формат вих. файлів »встановіть поточним елемент« Файл образу ISO (* .iso) ». Визначте ім'я файлу і директорію для його збереження. Натисніть на кнопку «Обзор», розташовану праворуч від списку, що випадає «Шлях». Перейдіть в потрібний каталог. Введіть ім'я файлу. Натисніть кнопку «Зберегти» .Натисніть на кнопку "Опції". Внизу діалогу буде відображена область з додатковими елементами управління. У випадаючому списку «Швидкість читання» даної області виберіть елемент «Максимум».
6
Перепишіть DVD диск на комп'ютер. Натисніть кнопку «Перехід» у вікні «Зберегти доріжки». Дочекайтеся закінчення процесу копіювання інформації. Процес може тривати досить довго. Час копіювання залежить від максимальної швидкості читання приводу і об'єму даних на диску. Інформація щодо ходу процесу копіювання буде відображатися в діалозі «Прогрес».