Як включити мережевий диск.

Підключення мережевих дисків дозволяє розміщувати документальну базу в одному місці, відкриваючи доступ тільки певній групі користувачів. Це істотно полегшує мережевим адміністраторам задачу регулярної архівації даних і контролю над діями всередині мережі.
Інструкція
1
Для будь-якого способу підключення необхідно знати найменування сервера і ім'я ресурсу, до якого ви хочете отримати доступ. Дізнайтеся ці дані у адміністратора мережі.
2
Відкрийте «Мережеве оточення» через стартову кнопку «Пуск». Далі «Вся мережа» -> «Мережа Microsoft Windows». Ви побачите список доменів, які знаходяться в мережі. Виберіть потрібний, двічі клацнувши по його значку, відкриється новий список - комп'ютерів. Клацніть по потрібному комп'ютера і вкажіть диск або папку, якій хочете присвоїти ім'я мережевого диска.
3
Виберіть з контекстного меню (після клацання правою кнопкою миші) команду «Підключити мережевий диск». Придумайте букву для нового диска і поставте галочку «Відновлювати підключення при кожному вході в систему», щоб настройка не загубилася після відключення комп'ютера. Натисніть кнопку «Готово», після цього відкриється вміст нового мережевого диска.
4
Підключити диск можна через «Провідник». Відкрийте його через «Пуск». В меню Провідника відкрийте розділ «Сервіс», виберіть команду «Підключити мережевий диск». Придумайте букву і вкажіть її в випадаючому списку. Традиційно це літери X, Y або Z, однак вибрати можна будь-яку з вільних на поточний момент.
5
Вкажіть ім'я сервера в полі «Папка» після подвійного зворотного слеша, а потім найменування ресурсу через одинарний слеш наступним чином: \ імя_сервераімя_ресурса, або скористайтеся для вибору кнопкою «Обзор».
6
Існує третій спосіб: підключення мережевого диска через команду «Виконати», яка запускається через меню тієї ж кнопки «Пуск». У вікні в полі «Відкрити» введіть команду "cmd", введіть рядок "net use x: \ імя_сервераімя_ресурса", натисніть Enter. У цьому записі х - буква, що привласнюється новому диску. На екрані з'явиться його вміст.
Зверніть увагу
Майте на увазі, що включити мережевий диск можна тільки загальний ресурс, тобто папку або диск іншого комп'ютера, налаштований відповідним чином.