Як зайти з завантажувального диска. вхід в систему під завантажувальним диском.

Іноді виникає необхідність зайти в систему з завантажувального диска . Наприклад, якщо потрібно відновити роботу операційної системи і при цьому не втратити дані, або перевстановити її. Існує кілька способів почати роботу ОС з завантажувального диска.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - завантажувальний диск.
Інструкція
1
Перший спосіб - це налаштування відповідних параметрів в BIOS-меню. Перед початком операції завантажувальний диск вже повинен знаходитися в оптичному приводі комп'ютера. Увімкніть ПК. Відразу ж після включення на початковому екрані натисніть клавішу DEL. Якщо за допомогою DEL вам не вдалося відкрити BIOS, подивіться інструкцію до вашої системної платі. Там має бути інформація про відповідну клавіші.
2
Далі в BIOS-меню виберіть розділ BOOT. У цьому розділі можна встановити порядок запуску пристроїв. Виберіть 1-st Boot Devise і натисніть Enter. Після цього з'явиться список пристроїв. У цьому списку виберіть ваш оптичний привід, після чого також натисніть Enter. Вийдіть з BIOS, зберігши змінені настройки. Ваш комп'ютер перезавантажиться, і система автоматично запуститься з завантажувального диска.
3
Після здійснення всіх необхідних операцій з завантажувальним диском не забудьте повернути звичайний порядок завантаження пристроїв. Для цього параметру 1-st Boot Devise встановіть жорсткий диск. Якщо цього не зробити, то кожен раз при включенні комп'ютера, якщо в оптичному приводі буде будь-який диск, система буде завантажуватися повільніше.
4
Другий спосіб завантаження старту системи з завантажувального диска - це використання BOOT-Menu. Для відкриття цього меню відразу ж після включення комп'ютера натисніть клавішу F8, іноді альтернативою виступає F5 або інша F-клавіша. Ви побачите, що в BOOT-Menu відображені список пристроїв вашого комп'ютера: жорсткий диск, флешка (якщо вона підключена), FDD-дисковод (якщо він є) та інші пристрої.
5
Серед цих пристроїв виберіть ваш оптичний привід і натисніть Enter. Диск в приводі почне розкручуватися. Зачекайте, поки на екрані монітора не з'явиться напис Press any key, що означає «Натисніть будь-яку клавішу». Це і потрібно вам зробити. Після натискання клавіші система почне запускатися з завантажувального диска.