Як кидати шайбу.

Хокей - приголомшлива гра, яка вимагає певних навичок і вмінь. Нарешті ви заволоділи шайбою, і ворота противника вже недалеко. Ось тут і виникає питання, як кинути шайбу так, щоб потрапити в ціль. Визначтеся, який вид кидка ви будете виконувати, який підходить вам в тій чи іншій ситуації.
Інструкція
1
Кидок довгим розгоном шайби.Пріміте вихідне положення: встаньте боком до напрямку кидка. Ноги повинні бути на ширині плечей, злегка зігнуті в колінах. Шайбу розташуйте посередині гака, при цьому гак ключки повинен трохи накривати шайбу бічній поверхностью.Перенесіте вагу тіла з ноги, яка стоїть трохи позаду на ногу попереду стоїть. Поверніть тулуб в ту сторону, в яку будете кидати шайбу . Протолкніте шайбу на носок гака ключки і відіпхніть. Шайба отримує розгін завдяки прискорює руху рук і ключки. При такому ударі розгін шайби складатиме близько 80 см. Під час удару надайте шайбі максимальну швидкість і задайте потрібний напрямок польоту. Після удару крюк продовжує супроводжувати шайбу . Це потрібно, щоб додати завершеність кидку і не втратити обраний напрям польоту шайби.
2
Кидок коротким розгоном шайби.Пріміте позу як і при кидку з довгим розгоном шайби. Але в даному випадку шайба повинна лежати трохи попереду вас.Нанесіте удар по шайбі у напрямку мети. Максимальна швидкість польоту шайби в даному випадку надається за допомогою різноспрямованого і обертального руху кистями рук. При цьому ноги і тулуб не грають особливої ролі і не впливають на швидкість польоту шайби.
3
Кидок з незручною сторони.Займіте початковий стан. Тулуб має бути розташоване боком у напрямку до мети. Простежте, щоб шайба знаходилася посередині гака клюшкі.Проследіте щоб при кидку «нижня» рука тягнула за собою ключку, штовхаючи її поперед себе. Такий кидок виконати не просто, адже ви перебуваєте в бічному положенні до мети. Але, освоївши його, у вас з'явиться багато нових можливостей для попадання в ціль.
4
Вивчіть, які бувають удари. Зазвичай удар включає в себе три фази: замах, удар і послеударное дію.
5
Зверніть увагу на такий вид удару, як удар-кидок. Основне завдання лягає на захльостує рух рук. Такий удар не вимагає багато часу на підготовку, чим і дуже зручний під час гри.
6
Цікавий вид кидка - подкидка шайби. Такий кидок застосовується, якщо на шляху шайби є перешкода: ключка, що лежить гравець.
7
Встаньте впівоберта у напрямку до шайбі. Ноги зігнуті в колінах. Обертальнимрухом рук нанесіть удар по шайбі. Висоту польоту шайби визначатиме кут ключки, під яким був зроблений удар.