Як знайти контекстне меню.

Лексика, яка прийшла зі сфери комп'ютерних технологій, все частіше чується в звичайному житті. Початківцю складно розібратися в безлічі термінів, та й досвідчений комп'ютерник часто забуває «теорію» і не може сказати, як називається та чи інша кнопка.
Інструкція
1
Контекстне меню - список функцій, які доступні для даного документа, файлу, сайту і т.д. Іншими словами, це перелік дій, доступних для користувача і забезпечують йому зручну роботу за комп'ютером. Контекстне меню відображає цілі роботи з документом в даний момент, тобто відповідає контексту ситуації. Відповідно, кожен файл представляє унікальне контекстне меню.
2
Дзвонити контекстне меню можна різними способами. В першу чергу зверніть увагу на спеціальну кнопку, створену для відображення додаткових функцій і дозволених дій з файлом. У нижній частині будь-якої комп'ютерної клавіатури, між клавішами «ALT» і «CTRL», знаходиться кнопка з намальованою на ній табличкою і покажчиком миші. Це і є кнопка виклику контекстного меню. Ви можете користуватися їй як при виділенні ярликів різних програм і документів, так і всередині відкритих програм, наприклад, Microsoft Word. При цьому кнопка буде відкривати контекстне меню, відповідне ситуації.
3
Якщо вам зручніше працювати мишкою, ви можете запитувати контекстне меню кліками. Наведіть мишку на документ, з яким хочете працювати. Виділіть його лівою кнопкою миші. Натисніть на виділену область правою кнопкою миші, і перед вами відкриється контекстне меню. Якщо ви виділите одночасно декілька елементів, контекстне меню запропонує список дій, які ви можете зробити з даними ярликами і документами, навіть якщо вони не є однотипними, наприклад, копіювати або видалити.
4
Любителі ноутбуків і нетбуків рідко користуються мишкою, оскільки її функції виконує вбудований тачпед. Він являє собою область для контактного руху пальців і дві кнопки, які замінять праву і ліву клавішу миші відповідно. Таким чином, запросити контекстне меню за допомогою тачпеда можна, натиснувши на виділену область його правою кнопкою.
Сучасні засоби зв'язку і навігації допоможуть вам швидко зорієнтуватися навіть в незнайомому місті. Так, наприклад, використовуючи додаток «Яндекс-карти» у своєму мобільному телефоні, ви зможете знайти місце розташування будь-якого будинку.
Інструкція
1
Введіть номер телефону в формі на сайті http://mobile.yandex.ru/maps. Отримайте SMS з посиланням. Перейдіть за цим посиланням і завантажте в телефон програму або просто наберіть в браузері: m.ya.ru/ymm. Завантажте програму.
2
Визначте, чи зможе ваш телефон підтримувати «Яндекс-карти». Перейдіть по посиланню m.ya.ru/ymm з вашого телефону і виберіть підходящу версію додатка для вашої моделі, якщо вона передбачена.
3
Якщо при завантаженні програми вам запропонували взяти невідомий вам непідписаний сертифікат, то це означає, що сертифікату для вашої моделі поки що немає. Ви можете продовжувати установку програми в звичайному режимі.
4
Після того як додаток завантажиться, на екрані вашого телефону з'явиться відповідний ярлик. Якщо модель ваша телефону створена на основі платформи Symbian, то додаток буде доступно в підміню «Додатки». Якщо ваш телефон підтримується Java MIDP2.0 або Windows Mobile, то воно з'явиться в меню «Програми».
5
Ознайомтеся зі списком міст, чиї схеми можуть бути досліджені за допомогою додатка «Яндекс Карти» (більше 120 міст Росії та України). Якщо потрібного вам міста поки немає у списку, підпишіться на оновлення, які публікуються постійно.
6
Виберіть карту (якщо вона є в списку) і конкретне місце на карті, натиснувши центральну клавішу вашого телефону (або стилусом безпосередньо на потрібну точку). У контекстному меню виберіть необхідний вам масштаб карти. Крім цього, надалі контекстне меню дозволить вам встановлювати маршрути будь-яких ваших пересувань по місту.
7
Щоб знайти потрібний адресу , скористайтеся функцією пошуку в контекстному меню. Якщо ваш телефон має тільки клавіатуру - натисніть «4», якщо він з сенсорним екраном - торкніться стилусом області пошуку. У вікні введіть потрібний адресу (наприклад, «Леніна, 1»). Підтвердіть правильність введення. У списку підходящих адресу ов, виберіть той, який шукали (якщо це можливо). Обране місце буде показано на карті.