Як відтворити відео.

Перегляд відеофільмів на комп'ютері - зручна можливість отримувати задоволення від улюблених картин, не відходячи від комп'ютера і не використовуючи телевізор, якщо у вас є привід, що підтримує потрібні формати відеодисків. Сьогодні більшу популярність набувають фільми у форматі Blu-ray, а також високоякісні HD DVD, і на деяких комп'ютерах фільми даного формату відтворюються некоректно, повільно і з перебоями.
Інструкція
1
Часто проблема некоректності відтворення криється в повільній роботі процесора, який не встигає обробляти відеосигнал. Часом така проблема зустрічається навіть на комп'ютерах з завідомо сильними двоядерними процесорами.
2
Скачайте і встановіть універсальну програму для перегляду фільмів Power DVD.
3
Запустіть програвач і відкрийте фільм, який при попередніх спробах відтворювався некоректно. Зупиніть перегляд і зайдіть в настройки.
4
В налаштуваннях програми відкрийте вкладку «Відео» і встановіть галочку біля рядка «Включити апаратне прискорення». Натисніть «ОК» і знову запустіть перегляд фільму.
5
Крім налаштувань Power DVD, оптимізувати швидкість відтворення відео можна за допомогою налаштувань вашої відеокарти. Якщо у вас відеокарта ATI, скористайтеся функцією ATI Avivo, яка дозволяє декодувати відео, зменшуючи потужність роботи процесора при перегляді високоякісного відео - наприклад, з включеною функцією Avivo, при перегляді Blu-ray фільму процесор буде працювати всього на 20% своєї потужності. Ця функція працює тільки в тому випадку, якщо у вас відеокарта ATI Radeon, і лише якщо у вас встановлена її досить нова модель.
6
У випадку з більш старими відеокартами і картами Nvidia Geforce вам доведеться задовольнятися настройками Power DVD, які також сприяють прискоренню відтворення.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=5bT7Q2uYDeY
Важко уявити собі сучасне життя без DVD- дисків , вони стали практично загальнодоступні. А з широким поширенням ПК для перегляду дисків зовсім не обов'язково мати вдома спеціальний програвач - відтворити DVD-диск можна на комп'ютері.
Вам знадобиться
  • - ПК з DVD-приводом;
  • - програма на комп'ютері для відображення DVD;
  • - кодеки для перегляду DVD.
Інструкція
1
Запустіть будь-який програвач, встановлений на ваш ПК. Windows Media Player включите, натиснувши на «Пуск» і у вкладці «Всі програми" вибравши папку плеєра. Встановіть сумісні кодеки. Для цього встановіть DVD-декодер MPEG-2.
2
Якщо на екрані ПК з'явиться повідомлення про помилку, яке вказує на відсутність сумісного DVD-декодера, клацніть на посилання «Веб-довідка» у вікні повідомлення про помилку. В розділі довідки ви отримаєте інформацію про те, як його отримати.
3
Виберіть якість звуку. Підключіть стереоколонки або пару колонок. Скористайтеся вбудованим динаміком при його наявності. Дізнайтеся продуктивність вашого ПК. Частота повинна бути не менше 266 МГц, щоб відтворювати 30 (NTSC) або 25 (PAL) кадрів в секунду. Відеокарта повинна апаратно підтримувати Overlay - режим, що дозволяє побачити глибину кольорів на екрані (24 біта).
4
Вставте DVD-диск в привід. Відтворення має розпочатися автоматично. Якщо цього не сталося, виберіть диск, вставлений в дисків од, в папці «Мій комп'ютер». Клацніть стрілку «Відтворюється» під вкладкою. Потім дисків од, в якому знаходиться диск.
5
Виберіть в області навігації бібліотеки програвача «Список» і клікніть на назву DVD-диска, глави, розділу або фрагмента. Якщо меню диска відсутнє, натисніть вкладку «Фільми». Виберіть команду «Відтворити DVD». Натисніть відповідну кнопку (зазвичай «Відтворити»), щоб запустити диск. Елементи управління з'являться під час відтворення, якщо ви перемістіть мишу.
6
Відтворіть Blu-ray і HD DVD диски за допомогою програм PowerDVD або The KMPlayer. Виберіть в меню «Відкрити» («Відкрити файл» і відповідні аналоги англійською) і вкажіть шлях до файлу. У більшості випадків цей шлях виглядає як «Мій комп'ютер»? «DVD- дисків од»? «Ім'я файлу».
Зверніть увагу
Windows Media Player не програє диски Blu-Ray. Скористайтеся стороннім програмним забезпеченням, яке зможе відтворити подібний диск.