Як налаштувати телефон і трубку.

Сьогодні практично в кожному будинку є радіо телефон - апарат, маючи який, людина може вільно пересуватися по квартирі і вести бесіду. Складається такий пристрій із спеціальної бази (станції) і бездротової трубки. Тому перед його власником завжди постає питання, як налаштувати телефон і трубку.
Інструкція
1
Визначте те місце, куди ви хотіли б встановити свій апарат (базову станцію). При цьому слід знати, що місце для бази найкраще вибрати в коридорі або тій кімнаті, де знаходиться найменше побутових приладів (холодильники, мікрохвильові печі, пральні машини та ін.), А також там, де базова станція не потраплятиме під прямі сонячні промені і де вологість повітря буде відповідати нормам житлової кімнати.
2
Подбайте про завчасне придбання спеціального перехідника, так як штирові роз'єми розеток радіотелефону не підходять до звичайних застарілим телефонних розеток, як правило, вони зроблені за стандартом «євро».
3
Дістаньте телефон, трубку і все, що додається обладнання з коробки. При цьому пам'ятайте, що з радіотелефонами слід звертатися досить дбайливо, необхідно уникати всіляких ударів, падінь і т.д. Ознайомтеся з інструкцією, яка додається до пристрою, уважно читаючи кожен пункт.Включіте базу в розетку і поставте на неї телефонну трубку, не виконуючи більше ніяких дій протягом того часу, який зазначено в інструкції для повного заряду акумулятора. Пам'ятайте, якщо апарат куплений в холодну пору року, необхідно залишити його непідключеним в кімнатній температурі на кілька годин, а вже потім переходити до підключення і налаштувань.
4
Натисніть клавішу Page, коли акумулятор повністю зарядиться, не знімаючи трубки з бази. Це необхідно зробити для того, щоб в автоматичному режимі встановити код безпеки. Слід знати, що така процедура повинна проводитися кожного разу після повного розряду батареї або при втраті зв'язку між базою і трубкою.
5
Натисніть і потримайте деякий час до появи звукового сигналу на базі кнопку «Інтерком». Вона, як правило, знаходиться під кнопкою гучного зв'язку.
6
Зніміть трубку з бази і натисніть «Меню» - «Налаштування», при цьому утримуючи кнопку интеркома. Виберіть в налаштуваннях пункт «Реєстрація трубки».
7
Зачекайте, поки встановиться зв'язок між трубкою і базою. Вкажіть 0000, якщо ваш пристрій зажадає код. Саме ці цифри виробники радіотелефонів вказують в інструкції. Якщо ж для вашого апарату передбачений інший - вкажіть його.
8
Спробуйте подзвонити кому-небудь. Якщо ви відмінно чуєте співрозмовника, а він вас - підключення бази і трубки пройшло успішно. Перейдіть до індивідуальних налаштувань (мелодія і гучність дзвінка, дата і час і т.д.).