Як лікувати спазм судин головного мозку. Спазм судин головного мозку лікування.

При порушеному тонусі кровоносні судини більше схильні до дії несприятливих зовнішніх і внутрішніх факторів. Їх вплив призводить до мимовільного скорочення або спазму судин мозку, в результаті якого виникає головний біль. Через різноманіття причин, що змінюють нормальний стан судинної системи, єдиного лікування не передбачено, але деякі заходи все ж допомагають її зміцнити.
Інструкція
1
Спазм судин головного мозку часто виникає через їх зниженого тонусу. Провокуючими факторами є зміна погоди, гіпоксія, зневоднення, фізичне і нервове перенапруження або стрес, а також вживання міцного чаю, кави, алкоголю, шоколаду. Відповідно, лікування починайте з комплексного відновлення нормальної діяльності судинної системи. Враховуйте одночасну важливість харчування, регулярних фізичних навантажень, стабілізації нервової системи, регулюючої роботу судин, загартовування водою, повноцінного сну, режиму праці та відпочинку.
2
Для збереження еластичності судин раціон складайте з переважанням сирої їжі над термічно обробленої. Обов'язково включайте в щоденне меню часник, цибуля, зелень, бобові, гречану і вівсяну каші, капусту, моркву, буряк, гарбуз, яблука, морську капусту, риб'ячий жир і рибу, зелений чай. Виключіть жирні сорти м'яса, копченості та ковбаси, тваринні жири, жирне молоко, сметану, сир і сир, какао, шоколад, кава, чорний чай, майонез, а також смажені страви. Обмежте вершкове масло, цукор. Для попередження гіпоксії і зневоднення вживайте не менше 1,5 л води в день. Вона необхідна для нормального протікання всіх обмінних процесів і підтримки в'язкості крові.
3
Для зміцнення судин загартовуйтеся за допомогою контрастного обливання. Перепад температури добре тренує серцево-судинну систему і виробляє нормальну реакцію на погодні, кліматичні і сезонні зміни. Крім цього, водні процедури позитивно впливають на нервову систему, порушення якої є однією з причин спазму судин головного мозку і головного болю. Подібним воді дію має масаж і фізичні навантаження. Вони знімають емоційну напругу, поліпшують кровообіг і зберігають еластичність судин.
4
З коштів народний медицини зміцнює дією володіє кропива, шипшина, звіробій, береза, глід. Заварюйте ці рослини замість чаю і пийте короткочасними двотижневими курсами декілька разів на рік з метою профілактики спазму судин.
5
Обов'язково вживайте мед. Змішайте 0,5 кг з соком 5 лимонів і 5 дрібно натертих головок часнику. Ретельно перемішавши і щільно закривши, залиште на тиждень. Приймайте щодня по дві ст.л. протягом місяця.
6
Для усунення спазму судин голови використовуйте вплив води на рефлекторні зони. В періоди гострого головного болю на кілька хвилин направте на стопи сильну холодний струмінь.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_WCoiRldXWg
Корисна порада
Оскільки причини головного болю дуже різноманітні і не завжди пов'язані зі спазмом судин, пройдіть необхідне обстеження мозку, щоб виключити серйозні захворювання. Більш того, точний діагноз допоможе зробити лікування цілеспрямованим.