Як пофарбувати волосся в свій натуральний колір.

Після численних експериментів над своїм кольором волосся жінки бажають повернути їм свій природний, яким нагородила природа. Однак після тривалого часу фарбування, знебарвлення та інших радикальних змін ваші волосся відчувають стрес і знаходяться в жахливому стані. Але не все втрачено, приклавши майстерність, масу зусиль і включивши терпіння, ви повернете своїй шевелюрі природний колір.
Вам знадобиться
  • - смивка;
  • - фарба для волосся.
Інструкція
1
Натуральний колір волосся повністю залежить від концентрації меланіну, що містить в собі фарбувальні речовини. Вироблення меланіну відбувається в фолікулі волоса. Щоб повернути природний колір, можна сміливо скористатися смивкой, правда, знадобиться не одна така процедура, та й структура волосся від цього значно псується.
2
Якщо ваші натуральні волосся має світлий відтінок, а пофарбовані в темний тон, враховуйте той момент, що темний пігмент, на відміну від світлого, залишається на волоссі тривалий час. Тому в цьому випадку вам доведеться пройти як мінімум чотири процедури хімічної змивки, між якими повинен бути проміжок в два тижні. Будьте готові до того, що волосся не отримають природний колір, а придбають жовтуватий відтінок. Але нічого страшного, залишилося лише забарвити їх в тон, який найбільш близький вашому натуральному кольору.
3
Якщо ж, навпаки, ваші натуральні волосся має темний колір, а пофарбовані в світлий, повернути природний вигляд буде набагато простіше, ніж в першому випадку. Зачекайте, поки відросте коріння волосся. Прийдіть в магазин і за допомогою карти кольорів визначте тон ваших натуральних волосся, приклавши до коріння забарвлені пасма. Залишилося лише підібрати колір фарби, який найбільше вам підходить.
4
Якщо в даний момент колір вашого волосся відрізняється від натурального всього на один-два тони, можете скористатися щадними смивочним засобами, які не містять у своєму складі перекису водню і аміаку. Такі змивки можна придбати в спеціалізованих магазинах для професійного догляду за волоссям.
5
Часто використання змивки і фарби для волосся може привести до надмірних ушкоджень шкіри голови і волосся. Після цього рекомендується почати процедури з відновлення. Використовуйте бальзам-кондиціонер і маски з натуральних продуктів, які можна приготувати в домашніх умовах. Відмовтеся на час від застосування фена, прасування та плойки.