Як назвати клуб.

Назва клубу визначає подальший розвиток і спрямованість даного закладу. Як назвати клуб? Підходити до цього питання слід гранично ґрунтовно, не варто брати перше-ліпше слово. Розглянемо кілька стандартних прикладів.
Вам знадобиться
  • - вигадка
  • - оригінальність
Інструкція
1
Назва клубу має відповідати загальній тематиці. Наприклад, якщо інтер'єр, загальна ідея клубу облаштовані в морській тематиці, ідеально підійде назва «Морський Бриз» або «Штиль». І подібних прикладів можна навести безліч.
2
Назва клубу має добре запам'ятовуватися і бути легким для вимови. Можливий варіант назви клубу за назвою вулиці та номером будинку. Наприклад, вулиця Комуністів, будинок 6 - К6. Коротко і добре запам'ятовується.
3
Також назву можна вибирати залежно від територіального місцезнаходження закладу. Якщо клуб розташовується поблизу площі, актуально звучатиме назва «Майданчик». Якщо розташовується на перетині двох вулиць, назвою може служити «Перехрестя».
4
Визначте приблизний контингент відвідувачів. Якщо клуб знаходиться поблизу стадіону, швидше за все, відвідувачами будуть спортивні фанати. В цьому випадку і назва повинна відповідати. Наприклад, «Чемпіон», «Перемога» і т.д. Якщо поблизу інституту - швидше за все, відвідувачами будуть місцеві студенти. Назву можна вибрати, наприклад, «Залік», «Флешка».
Зверніть увагу
Пам'ятайте, назва клубу - основа успішного розвитку бізнесу.
Корисна порада
Намагайтеся не використовувати в назві клубу імена. Будьте оригінальні, уникайте прийнятих стереотипів. Особливо якщо цей заклад - молодіжне.