Як зв'язати рукавиці для двох.

Рукавиці - теплий і зручний елемент зимового одягу. Якщо ви вмієте в'язати, виготовте комплект з двох пар для себе і свого коханого. Собі зв'яжіть білі, пухнасті рукавички з синіми сніжинками на тильній стороні. Для нього виберіть пряжу темно-синього кольору в якості основної і білу нитку для норвезького візерунка. Така модель виконується з двох окремих половинок, які потім зшиваються разом.
Вам знадобиться
  • - 200 г білої пряжі;
  • - 200 г темно-синьою пряжі;
  • - спиці № 3,5;
  • - гачок або голка;
  • - аркуш паперу;
  • -карандаш.
Інструкція
1
Приготуйте шаблон рукавиці. Для цього покладіть ліву руку плазом на аркуш паперу. Обведіть її по контуру від початку кисті уздовж мізинця до великого пальця. Тут поставте крапку. Відзначте точкою також початок кисті з іншого боку. З'єднайте ці точки прямою лінією.
2
Від точки у великого пальця проведіть горизонтальну лінію, рівну одній третині ширини шаблону. Це буде лінія розрізу для великого пальця. Виконайте симетрично шаблон другий рукавиці.
3
Почніть в'язати з внутрішньої половинки для правої руки. Наберіть потрібну кількість петель. Зв'яжіть гумку величиною в 6 см. Продовжіть лицьової в'язкою. Для утворення розрізу великого пальця зніміть на шпильку третину петель плюс ще одну. У наступному ряду наберіть на спиці зняте кількість петель.
4
В'яжіть всі петлі лицьової в'язкою до кінця мізинця. Далі виконайте спуск. Для цього дві останні петлі пров'яжіть однієї лицьової. Збавляння робіть в обидві сторони в кожному наступному ряду. Останні чотири-п'ять петель закрийте разом.
5
Зв'яжіть великий палець рукавиці. Зніміть петлі з шпильки на спицю. В'яжіть зовнішню частину пальця вироби до половини нігтя. Далі зробіть спуск як для рукавиці. Виконайте внутрішню половину великого пальця таким же чином.
6
Зв'яжіть зовнішню половинку рукавиці так само, як внутрішню, тільки без розрізу для пальця. Виконайте посередині три рази рапорт узору ниткою іншого кольору. Почніть його з четвертого лицьового ряду після гумки.
7
З'єднайте готові деталі. Спочатку зшийте великий палець з виворітного боку за дві зовнішні нитки. Виверніть його і прошийте вдруге ниткою іншого кольору для обробки. Таким же чином зшийте виріб цілком. Зв'яжіть друге рукавицю симетрично першою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=T8j70DHDbvc
Зверніть увагу
Щоб розрахувати кількість петель для рукавиці, виконайте зразок в'язки. Для цього наберіть на спиці 24 петлі і пров'яжіть 2 см. Обчисліть кількість петель на 1 см. Найширше місце руки на кресленні виміряйте сантиметром. Отримане значення помножте на обчислене число петель і додайте ще три петлі.Напрімер, якщо ширина руки 7 см і 3 - кількість петель на 1 см в'язання, для виготовлення рукавиці необхідно набрати 3? 7 + 3 = 24 петлі.
Корисна порада
Кожну деталь вироби можна обв'язати гачком і далі непомітно зшити готову рукавицю тільки з лицьового боку.