Як повернути плоский живіт після пологів.

Є жінки, для яких зайві кілограми і обвислий живіт є приводом для після родової депресії. Адже дієти і посилені фізичні навантаження негативно відбиваються не тільки на здоров'я, але і на смаку грудного молока. Однак плоский живіт можна повернути за допомогою простого комплексу вправ.
Вам знадобиться
  • - Гантелі;
  • - обруч;
  • - скакалка.
Інструкція
1
Через пару днів після пологів (без операційного втручання) жінка може виконувати протягом дня нескладні вправи. Дуже повільно втягуйте живіт в себе, фіксуйте положення на кілька секунд і розслабляйте м'язи, при цьому дихання також має бути глибоким.
2
Ляжте на спину, тримаючись руками за ручку ліжка, або сядьте на ліжко, підтримуючи руками поперек. Повільно піднімайте ноги вгору і потримайте їх на висоті 30-45 градусів кілька секунд, потім плавно опускайте.
3
Сядьте на край ліжка і колінами стискайте пляшку або книгу так довго, наскільки вистачить сил. Потім розслабте м'язи (для цього вправи ідеально підійде пружний м'ячик).
4
Махи ногаміРукі поставте на талію, ноги - разом, поперемінно робіть махи вправо-вліво і вперед-назад. Вправу виконуйте дуже повільно, тому краще зіпріться об стінку або на спинку стільця.
5
Нахил вперед-назадНогі поставте разом, руки притисніть до тулуба, повільно піднімайте руки вгору і відводите тому, прогинаючись у хребті. Потім повільно повертайтеся і нахиляйтеся вниз до ніг, торкаючись руками до підлоги.
6
Нахили вправо-влевоРукі поставте на талію, нахиляйтеся до упору в праву сторону, затримуєтеся на 15 секунд, потім нахиляйтеся в ліву сторону з утриманням положення. Потім ліву руку залиште на талії, а праву піднімайте вгору і при нахилі вліво тягніться вниз, потім міняйте руки.
7
Повороти лежаЛягте на спину, підніміть і зігніть ноги в колінах, руками упріться в підлогу. Опускайте ноги до підлоги колінами в різні боки.
8
ПрессНогі розставте і зігніть в колінах, руки зчепите в замок за голову. Піднімайте голову і передпліччя градусів на 30-45 і утримуйте положення хвилину, потім опускайтеся. Далі ноги покладіть на стілець або диван і піднімайте корпус до колін, при цьому руки можуть бути за головою або на рівні грудей з гантелями.
9
Повороти вправо-влевоРукі покладіть на талію, ноги трохи розсуньте. Повертайтеся вправо, потім вліво, утримуючи положення на повороті на кілька секунд.
Зверніть увагу
Вправи спрямовані на зміцнення і скорочення м'язів живота, при цьому кожна жінка визначає сама навантаження і число занять. Однак до повноправним фізичних занять, де навантаження однієї вправи становить від 11 разів в 3 підходи, можна приступити через 1,5 місяці, тобто після відновлення організму.
Корисна порада
Вправи потрібно робити повільно і плавно, щоб відчувати рівномірне напругу в м'язах. Крім того, 15-хвилинні стрибки через скакалку і крутіння обруча також допомагають повернути плоский живіт.